Uschovať všetky dáta dokáže byť v dnešnej dobe poriadna výzva. Vo videách a fotkách pribúdajú megapixely a pamäťové nároky sa rok čo rok zvyšujú. Pokiaľ chceš mať stále svoje dáta vo svojich rukách, táto microSD karta s extrémnou kapacitou ti môže prísť vhod.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak si nepotrpíš na značku, môžeš skúsiť šťastie s ultra-lacnou microSD kartou s kapacitou 128 GB. Rýchlostná trieda 10 a UHS-I ti garantuje minimálnu sekvenčnú rýchlosť zapisovania 10 MB/s. Táto rýchlostná trieda je úplne ideálna pre nahrávanie FullHD videa, živého vysielania a skladovanie veľkých súborov. Skvelo tak nájde uplatnenie ako pamäťová karta do športových kamier, fotoaparátov alebo pre rozšírenie úložiska do tabletov, ultrabookov a smartfónov.

Kúpiť microSD kartu s kapacitou 128 GB za 9,6 €
Zľavový kupón C4241J

Značkové pamäťové karty rovnakej kapacity stoja od 40 € a vyššie. Predajná cena tejto karty je ale necelých 16 €. Číňania však znova ukazujú, že nepoznajú žiadne cenové dno. S naším exkluzívnym kupónom C4241J dokážeš 128 GB karty znížiť na neodolateľných 9,6 €.  

Zľavový kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
18%
Chcem to
29%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
12%
Neznášam to
29%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]