Úložného priestoru nikdy nie je dosť a v IT svete to platí dvojnásobne. Aplikácie sú čoraz náročnejšie, 3D modely realistickejšie a naše smartfóny o ďalšie gigabajty plnšie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Kvalitná značková microSD karta je základ bezpečného uchovania dát. Lacné neoznačené ekvivalenty z internetu môžu pre tvoje dáta predstavovať skutočne veľké riziko. Umelo zvýšená kapacita sa prejavuje náhodným prepisom dát, ktoré na konci vyústia do úplnej nečitateľnosti starších dát. Aj kvôli týmto modelom vo svete výraznejšie poklesla dôvera v pamäťové karty, a tak výrobcovia začali nahrádzať sloty na karty väčším interným úložiskom.

Ty sa našťastie obávať nemusíš, máme totiž riešenie. Tieto pamäťové karty sú od popredných výrobcov Samsung a SanDisk, ktorí majú s výrobou dlhoročné skúsenosti. Oba modely prešli počas výroby dôkladným testovaním odolnosti a rýchlosti v náročných podmienkach.

Kúpiť 64 GB SanDisk microSD kartu za 16 €

TOP kvalita za super cenu

Rýchlostná trieda garantuje maximálnu rýchlosť čítania 100 MB/s a pri 128 GB modeli zápis až 90 MB/s. Bez komplikácií prežijú teploty od -40°C do 85°C, niekoľko hodín v slanej vode, rontgenové žiarenie aj silné magnetické polia.

Kúpiť Samsung 128 GB microSD kartu za 40 €

Čítačky microSD kariet v smartfónoch sú síce pomaly na ústupe, ale karty môžeš využívať aj naďalej. Či už pomocou OTG redukcie, alebo ako úložisko do akčnej kamery, drona, fotoaparátu, alebo tabletu. Pred kúpou si nezabudni overiť, akú maximálnu kapacitu tvoje zariadenie dokáže spracovať, aby si sa vyhol zbytočným komplikáciám. Najlepší pomer kapacity a ceny nájdeš pri 64 GB microSD karte od spoločnosti SanDisk, kde zaplatíš iba 16 € . Pri nekompromisnej 128 GB microSD karte od Samsungu zaplatíš iba necelých 40 €. Dokonalé ponuky, čo povieš?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
7%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
21%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]