100 000 kusov Meizu M3 Note vypredaných len za 7 minút

banner-pro-5

Meizu svojim nedávno odhaleným modelom Meizu M3 Note, dokázalo upútať pozornosť nejedného fanúšika, pričom hlavnými ťahákmi sa stali nízka cena a slušný výkon. Smartfón prišiel na trh s pôsobivými špecifikáciami a cenou len 109 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako väčšina čínskych výrobcov súčasnosti, aj spoločnosť Meizu sa rozhodla predávať zariadenie prostredníctvom bleskových predajov. Vôbec prvý predaj Meizu M3 Note prebehol na oficiálnej stránke výrobcu len včera. Ešte pred začiatkom oficiálneho predaja bol známy veľký záujem o zariadenie, no spoločnosť nám teraz odhalila aj oficiálne čísla. 100 000 kusov dostupných v prvom bleskovom výpredaji, našlo svojich majiteľov behom siedmich minút. Vzhľadom na skutočnosť, že Meizu v roku 2015 predalo približne 20 miliónov zariadení, ide o skutočne impozantné čísla.

Meizu M2 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-flash-sale

Meizu M3 Note prichádza s prémiovým kovovým telom, ktoré nahradzuje plastový dizajn u predchádzajúcej generácii. Procesorom smartfónu je 8-jadrový MediaTek Helio P10 s 2 / 3 GB RAM a 16 / 32 GB vnútorným úložiskom. Na zhotovenie fotografií poslúži 13 MPx fotoaparát, zatiaľ čo vpredu ide o 5 MPx snímač. Displej s veľkosťou 5.5-palca ponúka FullHD rozlíšenie. Vnútri zariadenia je ukrytá veľkokapacitná 4100 mAh batéria. Cena začína v e-shope iBugyou.com na hodnote 158 €, pričom verzia s 3 GB RAM a 32 GB úložiskom vyjde na 189 €. Ďalší predaj je naplánovaný na 18. apríla.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]