banner-umi-super
Príchodom ZUK Z2 Pro takmer každému fanúšikovi čínskych smartfónov doslova padla sánka, keďže prišiel s mimoriadne dobrou výbavou za cenu, ktorá tento rok zatiaľ prekonáva všetky doteraz predstavené vlajkové lode. Aby toho nebolo málo, nedávno prišiel ZUK aj s „odľahčenou“ verziou tohto smartfónu – ZUK Z2.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ten sa začína dostávať do rúk prvým redakciám, a tak máme k dispozícií množstvo detailných fotiek. Jediné, čo sa na smartfóne aj vám, našim čitateľom, až tak nepáčilo, bol dizajn. Práve o ňom sú tieto fotografie a možno vám pomôžu aspoň čiastočne zmeniť názor. ZUK Z2 prišiel po dlhej dobe konečne s kompaktnými rozmermi, no nekompromisnou výbavou. Uhlopriečka displeja dosahuje kapacitu „len“ 5 palcov, pričom disponuje FullHD rozlíšením. Skvelým dizajnovým prvkom, ktorý sa v poslednom čase začal vo veľkom používať, je 2.5D zahnutie, ktoré nechýba ani pri novom ZUK Z2. Výkon nezabezpečuje nič iné, ako najnovší Snapdragon 820 v spolupráci so 4 GB pamäťou RAM a 64 GB úložiskom.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zuk-z2-predpredaj-nahlad
Veľmi dobrá je aj kapacita batérie, ktorá môže vďaka použitému procesoru a displeju robiť zázraky. Na zadnej strane, ktorá oproti Z2 Pro nedisponuje 3D zahnutím, sa nachádza 13 MPx fotoaparát od Samsungu s veľkosťou pixelov 1,34 μm a clonou f/2.2. Voči ostatným vlajkovým lodiam má Z2 výhodu v plnej podpore LTE. Nechýba ani rýchly snímač odtlačkov prstov, DualSIM, či konštrukcia tvorená z kovu a skla. Smartfón si je aktuálne možné predobjednať v eshope iBuygou.com za 296 €.

Predobjednať si ZUK Z2 za 297 €

Balenie

zuk z2 detail 2

zuk z2 detail 20

Biela varianta

zuk z2 detail 7

Čierna varianta

zuk-z2-foto-3

Testovacie fotky

zuk z2 testovacia fotka 1

Zdroj: dgtle.comzaeke.com (2)slide.tech.sina.com.cn

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom