ZUK Z2 Pro vypredaný za neuveriteľnú 1 sekundu

Teraz čítate
ZUK Z2 Pro vypredaný za neuveriteľnú 1 sekundu

banner-zuk-z1
O neskutočnom ZUK Z2 Pro máme nové a nové informácie viackrát za deň. Pred pár hodinami sme sa dozvedeli cenu pre nás, a to vďaka e-shopu iBuygou.com, v ktorom sa dá zariadenie predobjednať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnes teda spoločnosť „vypustila“ do sveta prvých 1000 kusov svojej novej pýchy a jednalo sa o smrteľne rýchly predaj takmer bez možnosti si jeden kúpiť. Enormný záujem, ktorý sa prejavoval už včera, vyústil do vypredania pomerne smiešnej zásoby za 1 sekundu. Lákavou ponukou je aj možnosť vrátenia smartfónu v prípade poruchy, a to do 90 dní od kúpi, pričom ZUK vám automaticky zašle nový kus. Opäť máme Číňanom čo závidieť.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zuk-Z2-pro-predaj
Spoločnosť sa teda rozhodla, že aj v oblasti predajov a marketingu nasadí všetky svoje zbrane. Výrobné závody pracujú na plné obrátky, aby stihli pripraviť ďalšie kúsky k druhému predaju, ktorý sa uskutoční 10. mája a pevne veríme, že bude k dispozícii oveľa väčšie množstvo najnovšieho ZUK Z2 Pro. Fanúšikom dávame sľub, že novinku sa pokúsime získať na recenziu v najkratšom možnom čase. Určite sa máte na čo tešiť.

Zdroj: News.mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • lukino86

  som zvedavy ci bude mat sk jazyk pozeral som volaco uz na youtube a vyzera ozaj dobre

 • jozo218

  neviete prosím aký audio chip Zuk bude mať ? dosť mi zaleží aj na kvalite výstupu, no nepodarilo sa mi zatiaľ nájsť podrobnejšie informácie

  • Dobrý deň, informácie o audio čipe sme nenašli ani v podrobných parametroch na oficiálnej stránke

 • Martin Mihali

  Prajem tomuto telefónu veľký úspech, no nebude to mať ľahké… Je síce skvelo vybavený, no podľa mňa dá viac ľudí prednosť S7-mičke, G5-ke, Mi5-ke atď.

  • peterpan

   ..a este si zabudol spomenut paradny htc 10 ked klesne jeho cena zo sucasnych 700 na cca 500-550 urcite bude tiez zaujimava alternativa..