ZUK Z2 Pro vo verzii so 6 GB RAM bol vypredaný do piatich minút

banner-zuk-z1
Od debutu smartfónu Vivo XPlay 5, prvého smartfónu so 6 GB RAM na svete, sme videli len niekoľko čínskych výrobcov vstúpiť na trh smartfónov so 6 GB RAM. Spoločnosť ZUK tiež patrí medzi nich. Podarilo sa jej to so svojim modelom ZUK Z2 Pro, ktorý sa v domovskej Číne dostal do ďalšieho predaja práve dnes. Ako sa mu darilo?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

K dispozícii bola biela keramická verzia ZUK Z2 Pro vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB internou pamäťou, ktorú bolo možné v úvodný deň predaja získať za skvelú cenu 367 €. Tá z tohto smartfónu spravila jedno z najlacnejších zariadení so 6 GB RAM dostupných na dnešnom trhu. Kombinácia skvelých špecifikácií a ceny prirodzene prilákala množstvo záujemcov. Behom niekoľkých minút sa po zariadení doslova zaprášilo. Spoločnosť odhalila, že od spustenia predaja až do vypredania zásob ubehli presne 4 minúty a 23 sekúnd. Nanešťastie, ZUK neodhalil koľko kusov bolo dnes k dispozícii.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zuk-z2-pro-sold-out

Okrem 6 GB RAM skrýva ZUK Z2 Pro ešte omnoho viac. Procesorom zariadenia je Snapdragon 820, displej o veľkosti 5,2-palca prináša rozlíšenie FullHD, ktorý má navyše ultra-tenké, 1.41 mm rámiky. Podrobné špecifikácie si môžete prezrieť v našom katalógu. Ďalší bleskový predaj ZUK Z2 Pro prebehne o týždeň, teda 31. mája. Tentoraz bude okrem najvyššej konfigurácie dostupná aj verzia so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom. Pre túto verziu výrobca ešte nezverejnil konečnú cenu a rozhodol sa dať príležitosť svojím fanúšikov tipnúť si cenovku zariadenia. Cena bude následne odhalená 31. mája a tí šťastlivci, ktorí sa úspešne trafia do konečnej ceny, získajú k zariadeniam ZUK zľavu.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]
  • peterpan

    a co predaj pre nas normalnych smrtelnikov? kedy bude konecne k dispozicii -hlavne 128gb cierna varianta?kedy sa prepoklada a rozbehne REALNY predaj? nikoho predsa nezaujima vypredaj „skusobnych vzoriek“ ..

    • Čierna ešte nie ani v Čine, iBuygou očakáva budúci týždeň naskladnenie bielej 128 GB.