ZUK Z2 dosiahol 6 miliónov rezervácií počas prvých troch dní od zahájenia predaja

banner-zuk-z1Čerstvo predstavenému ZUK Z2 už 3 dni prebieha jeho prvá predpredajová akcia a pokračovať bude ešte ďalšie 3 dni. Nedočkavý výrobca sa už teraz chváli novými číslami, ktoré sa pri tak lacnom smartfóne s čipsetom Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM a 64 GB interného úložiska dali čakať. Za tieto čísla by sa nemuseli hanbiť ani giganti ako Xiaomi či LeEco.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

ZUK nevydržal a zverejnil počty rezervácii, ktoré po spomínaných troch dňoch dosahujú závratných 6 miliónov registrácií. Pre porovnanie, taký Xiaomi Mi Max mal počas svojej prvej predpredajovej akcii až 8 miliónov registrácií. Pri ZUK Z2 však toto číslo ešte nie je konečné a stále rastie. Výsledné číslo budeme poznať už budúci týždeň, ak sa ho ZUK rozhodne zverejniť.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zuk6mil

Svojou nízkou cenovkou si ZUK Z2 získal veľkú popularitu. Veď, kto by nechcel výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 820 so 4 jadrami Kryo taktovaných na 2,15 GHz, ktoré je možné pretaktovať v prípade potreby až na 2,3 GHz. V kombinácii s rýchlou 4 GB RAM pamäťou a 64 GB interným úložiskom. To všetko v nádhernom kovovo-sklenenom tele, ktoré je prispôsobené tak, aby sa držalo v ruke čo najlepšie. Do tohto tela sa tak vošla až 3500 mAh batéria, ktorú nabijete rýchlo vďaka podpore Qualcomm Quick Charge 3.0. Viac informácií o tomto zariadení nájdete v našom podrobnom článku.

Predobjednať ZUK Z2 na iBuygou.com

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokNovinky