Cena smartfónu ZUK Z1 so 4 GB RAM nepresiahne 335 eur!

Spoločnosť ZUK chystá prvý smartfón s USB Type-C 3.0, ale to nie je jediné lákadlo tohto smartfónu. Ponúkne aj výkonný procesor, viac ako 4 000 mAh batériu a podľa najnovších správ aj lákavú cenu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

ZUK Z1 by mal byť predstavený už 8. augusta a na oficiálnom predstavení by sme sa mali dočkať potvrdenia parametrov smartfónu. Medzi tie, ktoré už sú potvrdené, patrí 4 GB RAM, 4 000+ mAh batéria a rýchle USB Type-C 3.0. Medzi nepotvrdené patrí Snapdragon 810 a QuadHD displej. Cena smartfónu je zatiaľ stále nepotvrdená a očakávaná hodnota je 2 299 juanov  (cca 335 €).

Ak by cena naozaj bola taká, o akú sa ZUK snaží, tak by sa Z1 stal jeden z najlacnejších smartfónov so 4 GB RAM. Bohužiaľ, až do 8. augusta musíme len hádať. Okrem údajnej ceny spoločnosť na čínskej sociálnej sieti Weibo zverejnila aj pár rendrov smartfónu.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]