banner-zuk-z2-pro-2
Nový Android Nougat má stále malé percento zastúpenia medzi smartfónmi, no pomaly sa šíri ďalej. Spoločnosť Lenovo oznámila, že na sladký Nougat sa môžu tešiť aj majitelia smartfónov ZUK Z2 Pro a Z1. Ten by mal prísť ešte do konca prvého mesiaca v roku 2017.

Po vydaní novej verzie operačného systému Android vždy dostávajú update najprv zariadenia od Googlu a potom nasledujú ostatní výrobcovia. To, kedy a na aké zariadenia prinesú aktualizáciu je len na nich a zdá sa, že posledné updaty berú s väčšou vážnosťou.

ZUK Z2 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zuk-z1-nahlad

Recenzia | ZUK Z2 Pro: Čínske monštrum s kráľovským trónom na dosah

K spoločnostiam HTC, Sony a ďalším sa pridáva aj Lenovo, ktoré oznámilo dostupnosť Androidu 7.0 Nougat pre modely dcérskej značky ZUK Z2 Pro a ZUK Z1, ktorý vyjde do 28. januára v budúcom roku. Zároveň prinesie aj novú verziu nadstavby zUI 2.5, ktorá prinesie mnoho vylepšení.

zuk-z2-pro-recenzia (27)

Kúpiť ZUK Z2 Pro z EU skladu za 372 €
Zľavový kupón CICWEBFE

Spoločnosť ZUK tak nezabúda ani na svoju pôvodnú vlajkovú loď a aktualizáciu s novým operačným systémom dostane aj úplne prvý model z dielne ZUK, Z1, ktorý bude s procesorom Snapdragon 801 prvým zariadením bežiacim na novom Nougate vôbec. Do spustenia rozosielania oficiálnej verzie bude k dispozícií beta testovanie, do ktorého sa môžu užívatelia zapojiť. Ďalšou dobrou správou je aj pokles cien aktuálnej vlajkovej lode ZUK Z2 Pro, ktorá sa momentálne radí k najlacnejším high-endom s procesorom Snapdragon 820 na trhu. Cenový pokles by sa mohol dotknúť aj e-shopov predávajúcich čínske smartfóny pre nás. Aktuálne najvýhodnejšiu ponuku má e-shop Coolicool.com, ktorý ZUK Z2 Pro vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB pamäťou ponúka za 372 € z EU skladu s poštovným zadarmo a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP