banner-zuk-z2-pro-2ZUK, ktorý je dcérskou spoločnosťou Lenova, je čoraz populárnejší. Srdcia fanúšikov si získal aj skvelým modelom Z2, ktorý sa stal najlacnejším smartfónom so Snapdragonom 820. Okrem cenovo dostupných vlajkových lodí má v ponuke aj ozajstné monštrum, model Z2 Pro. Vyzerá to tak, že spoločnosť pripravuje ďalšiu vlajkovú loď, ktorú by mala predstaviť už čoskoro

Chang Chen, šéf spoločnosti, zverejnil fotografiu, ktorá potvrdila existenciu nového smartfónu a jeho názov ZUK Edge. Bohužiaľ, neprezradil nám oficiálny dátum predstavenia. Keďže sú na fotografii krabice dvoch farieb, je veľmi pravdepodobné, že smartfón príde v bielom a čiernom prevedení. Načasovanie tohoto obrázku je zaujímavé, nakoľko sa v posledných dňoch objavili informácie, že nový model Z2151 prešiel TEENA certifikáciou. Ďalšou zvláštnosťou je aj to, že tento smartfón nevlastnil zahnutý displej. Prečo sa teda volá Edge ? Možno to nebol nakoniec ZUK Edge a spoločnosť pripravuje ešte iný smartfón alebo tu je aj taká možnosť, že obrazovka bude zaberať väčší podiel prednej strany a z toho práve pramení názov smartfónu.

zuk-edge-poster

TEENA odhalila aj procesor Snapdragon 821 so 4 GB RAM pamäte, pričom príde v dvoch konfiguráciách s 32 a 64 GB interného úložiska. Vpredu bude operovať 5,5-palcový displej. Tieto špecifikácie sú naozaj slušné, no stále zaostávajú za niektorými vlajkovými loďami na trhu, ako napríklad nový OnePlus 3T, Google Pixel alebo Xiaomi Mi Note 2. V každom prípade, zatiaľ si nemôžeme byť istí ani jednou z vyššie spomínaných špecifikácií.

TIP: Recenzia | ZUK Z2 Pro: Čínske monštrum s kráľovským trónom na dosah

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP