banner-zuk-z2-pro-2ZUK, ktorý je dcérskou spoločnosťou Lenova, je čoraz populárnejší. Srdcia fanúšikov si získal aj skvelým modelom Z2, ktorý sa stal najlacnejším smartfónom so Snapdragonom 820. Okrem cenovo dostupných vlajkových lodí má v ponuke aj ozajstné monštrum, model Z2 Pro. Vyzerá to tak, že spoločnosť pripravuje ďalšiu vlajkovú loď, ktorú by mala predstaviť už čoskoro

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Chang Chen, šéf spoločnosti, zverejnil fotografiu, ktorá potvrdila existenciu nového smartfónu a jeho názov ZUK Edge. Bohužiaľ, neprezradil nám oficiálny dátum predstavenia. Keďže sú na fotografii krabice dvoch farieb, je veľmi pravdepodobné, že smartfón príde v bielom a čiernom prevedení. Načasovanie tohoto obrázku je zaujímavé, nakoľko sa v posledných dňoch objavili informácie, že nový model Z2151 prešiel TEENA certifikáciou. Ďalšou zvláštnosťou je aj to, že tento smartfón nevlastnil zahnutý displej. Prečo sa teda volá Edge ? Možno to nebol nakoniec ZUK Edge a spoločnosť pripravuje ešte iný smartfón alebo tu je aj taká možnosť, že obrazovka bude zaberať väčší podiel prednej strany a z toho práve pramení názov smartfónu.

zuk-edge-poster

TEENA odhalila aj procesor Snapdragon 821 so 4 GB RAM pamäte, pričom príde v dvoch konfiguráciách s 32 a 64 GB interného úložiska. Vpredu bude operovať 5,5-palcový displej. Tieto špecifikácie sú naozaj slušné, no stále zaostávajú za niektorými vlajkovými loďami na trhu, ako napríklad nový OnePlus 3T, Google Pixel alebo Xiaomi Mi Note 2. V každom prípade, zatiaľ si nemôžeme byť istí ani jednou z vyššie spomínaných špecifikácií.

TIP: Recenzia | ZUK Z2 Pro: Čínske monštrum s kráľovským trónom na dosah

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.