banner-zuk-z2-pro-2
Xiaomi s predstavením revolučného Mi MIX spôsobil vo svete technológií poriadny ošiaľ, a to nemyslíme len fanúšikov. Samotní výrobcovia smartfónov sú z tohto smartfónu taktiež očarení a podobný chcú mať aj pod svojou značkou. Konkurenciu pre MIX čoskoro predstaví aj mladý ZUK.

Len dvojročný výrobca ZUK vo svete technológií poriadne napreduje. Obrovským nakopnutím sú preňho tohtoročné perfektné smartfóny ZUK Z2 a Z2 Pro, ktoré už o pár dní dostanú nového kolegu. Dlho očakávaný ZUK Edge bude svetu oficiálne predstavený už 20. decembra o 8:00 nášho času. Ako už z názvu smartfónu vyplýva, novinka prinesie displej s veľmi úzkymi rámikmi, ktorý by mal tvoriť aspoň 90% prednej plochy. Ako iste viete, displej konkurenčného Mi MIX tvorí až 91,3% jeho prednej strany.

zuk-edge-large-press

Uhlopriečka displeja ZUK Edge má byť oveľa kompaktnejšia, s akou prichádza Mi MIX. Na 5,5″ veľkom displeji sa bude zobrazovať obsah v ostrom FullHD rozlíšení, zatiaľ čo ochranné sklo s 2,5D zahnutím bude kryť samotný panel. Srdcom ZUK Edge sa stane najnovší Snapdragon 821 procesor v spojení so 4 GB / 6 GB RAM pamäťou. Pre užívateľské dáta bude k dispozícii 64 GB / 128 GB vnútorná pamäť, podobne ako v prípade súčasného ZUK Z2 Pro.

zuk-edge-uniknuty-render

Zobraziť novú nízku cenu ZUK Z2 Pro

Medzi ďalšími špecifikáciami by nemala chýbať ani 3000 mAh batéria, 13 MPx zadný fotoaparát, 8 MPx predná selfie kamera a Android 6.0 Marshmallow prekrytý nadstavbou zUI. Cenovka tohto nového Číňana by sa mala pohybovať na úrovni 375 €. Samozrejme, hovoríme o cene pre domáci, čínsky trh.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP