banner-le2Dnešný deň bol pre ZTE mimoriadne dôležitý, keďže ukázalo svetu svoju novú vlajkovú loď Axon 7. Tá sa podarila ako po dizajnovej, tak aj výkonovej stránke a v neposlednom rade zaujme aj nádherný displej.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ten má totiž uhlopriečku 5,5-palca, Super AMOLED technológiu a 2K rozlíšenie. Aj keď sa v dnešnej dobe stále vo veľkom používa menšie, FullHD rozlíšenie, ktoré je bohato postačujúce, predsa len žijeme v dobe rozvoja virtuálnej reality, a ak si ju budete chcieť vychutnať s vašim smartfónom, vyššie rozlíšenie bude nevyhnutné. Ako sa aj dalo očakávať, aj ZTE predstavilo aj svoj prvý VR headset určený pre svoju novú vlajkovú loď. Jeho meno je jednoduché – ZTE VR. Svojím použitím sa teda radí medzi headsety ako napríklad Samsung Gear VR, ktorý funguje práve vďaka vloženému smartfónu.

ZTE-VR-1-1000x667
ZTE VR prichádza s 9-osovým gyroskopom, šošovkami s priemerom 38 mm a 96-stupňovým zorným poľom. Jeho hmotnosť sa zastavila na 255 gramoch. Výrobca tiež prezradil, že sa radí medzi prvé spoločnosti, ktoré podporujú platformu Google Daydream. Nová platforma od internetového giganta by mala zabezpečiť najlepší zážitok z virtuálnej reality. Známa je aj oficiálna cena novinky, ktorá bola stanovená na 518 Yuanov, teda veľmi prijateľných 70 €. Pre porovnanie, Samsung Gear VR sa v súčasnosti predáva za cenu okolo 100 €.

zte vr official nahlad

Zdroj: Gizmochina.com, Cnet.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú