Teraz čítate
Sponzorované: Jeden z prvých smarfónov s bezrámikovým displejom ťa očarí na prvý pohľad pohľad aj touto super nízkou cenou

Od svojich začiatkov nám spoločnosť ZTE stihla ukázať svoj potenciál vyrábať krásne smartfóny, ktoré sa taktiež nezaobídu bez kvalitnej výbavy. Model Nubia Z9 je jednou z bývalých vlajkových lodí spoločnosti. Aj napriek staršiemu hardvéru však dokáže v dnešných dňoch poskytnúť dostatok výkonu, ktorý je ukrytý v nádhernej konštrukcii. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Čas beží neúprosne a hardvérová výbava smartfónov je stále výkonnejšia, no ZTE Nubia Z9 sa so svojimi komponentami nestratí ani v dnešných dňoch. Už na prvý pohľad Z9-ka dokáže očariť svojim 5,2″ displejom s FullHD rozlíšením a hustotou pixelov až 424 ppi. Budúci majiteľ však nebude obmedzovaný rámikmi bočných strán displeja, ktorý je navyše po okrajoch zahnutý v 2,5D tvare. Nad obrazovkou sa nachádza predný fotoaparát so snímačom Sony IMX179, ktorý dostal rozlíšenie 8 MPx.


zdroj fotografie: DGlte

Kúpiť ZTE Nubia Z9 za 198 €
4 GB RAM/64 GB ROM
Kupón: LCXPZ0004

Selfie fotografie budú ešte kvalitnejšie vďaka širokému záberu až 80° a špeciálnej funkcii Skin Beauty. Pod displejom sa nachádza typické domovské tlačidlo smartfónov spoločnosti ZTE v tvare červeného kruhu. Zadná časť zariadenia prináša hlavný fotoaparát s rozlíšením 16 MPx so snímačom Sony IMX234 a clonou f/2.0. Hlavnému fotoaparátu Nubie Z9 taktiež nechýba optická stabilizácia obrazu či podpora nahrávania videí v 4K rozlíšení. V nočných podmienach príde vhod aj prisvetľovacia LED dióda.


zdroj fotografie: DGlte

Vnútro tohto krásneho smartfónu v sebe ukrýva stále výkonný 64-bitový procesor Snapdragon 810, ktorý po výkonovej stránke nesklame ani náročnejších používateľov. S procesorom kooperuje operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB a veľkosť vnútorného úložiska sa zastavila na 64 GB. Grafickú stránku smartfónu má na starosť grafický akcelerátor Adreno 430, ktorý zvládne aj nové tituly hier. Po stránke konektivity dostala Nubia Z9 podporu pre DualSIM funkcionalitu, no bohužiaľ jej chýba plná podpora LTE sietí.

zdroj fotografie: DGlte

Milovníci hudby si zamilujú podporu prehrávania skladieb v Hi-Fi kvalite. Okrem toho v Z9-ke nechýba bezdrôtové Wi-Fi pripojenie, Bluetooth 4.1, podpora OTG a NFC. Celý hardvér napája batéria s kapacitou 2900 mAh. Pokiaľ si dostal chuť kúpiť si takýto dizajnový smartfón s kvalitnou výbavou, tak Nubia Z9 môže byť tvoja v e-shope TomTop.com len za 205 €. S použitím kupónu LCXPZ0004 cena klesne len na skvelých 198 €. Počítať však treba aj s prípadným poplatkom DPH vo výške 20 %, ktorý môže navýšiť cenu smartfónu o ďalších cca 40 €.

Takto uplatníš všetky zľavy

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
13%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
  • Patrícius Cudny

    Podľa mňa by bolo lepšie riešenie kebyže výrobcovia zanechajú bočné ramiky ale začnú zmenšovať horný a spodny. Väčšinou pod snímačom prsta mám hore a dole miesto kde by ho mohli zmenšiť aj o 4mm. A hore to už ani nehovorím . Hneď by vyzerali lepšie a aspoň by zredukovali veľkosť mobilu na lepšie čísla.