ZTE Nubia X8 príde s kapacitnými tlačidlami hlasitosti už 15. októbra

banner-mx5
Prvé správy o pripravovanom ZTE Nubia X8 sa objavili niekedy v máji a odvtedy sme toho veľa o tomto smartfóne nepočuli. Včera zdieľalo ZTE na svojej Weibo stránke teaser na odhalenie, ktoré sa uskutoční už 15. októbra. Okrem dátumu bolo na plagáte aj X, ktoré by mohlo symbolizovať zariadenie z X rady.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

ZTE Nubia X8 by mala byť novou vlajkovou loďou ZTE a podľa tohto označenia sú odhadované aj parametre. Podľa dohadov môžeme očakávať 5,5/6-palcový 2,5D 2K displej, 4 GB RAM, 5 120 mAh batériu, kapacitné tlačidlá na zmenu hlasitosti a snímač odtlačkov prstov zabudovaný v domovskom tlačidle. Okrem „pozvánky“ uniklo aj pár fotiek, na ktorých je ZTE Nubia X8 zobrazená v zlatom prevedení. Smartfón je na týchto fotkách vidieť len zboku a okrem nových tlačidiel nič iné neprezrádzajú. Na jednej z fotiek je vidieť aj zadnú stranu, ktorá okrem fotoaparátu obsahuje aj blesk a mala by byť zo skla. Nubia X8 sa aj podľa fotiek podobá na Nubiu Z9, ktorú ZTE predstavilo na začiatku mája.

nubia x8

Ostatné parametre sa dozvieme na oficiálnom predstavení, ktoré by podľa zverejnenej pozvánky malo prebehnúť už 15. októbra.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]