ZTE Axon Watch: Okrúhly displej a snímač srdcového tepu

Čínsky výrobca ZTE predstavil nový špičkový model Axon, ktorý sa však zatiaľ dostane na americký  a čínsky trh. Po vzore tejto novinky spoločnosť prichystala aj nové smarthodinky ZTE Axon Watch.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri pohľade na obrázky zistíme, že ZTE Axon Watch ponúkajú špičkový dizajn na najvyššej úrovni. Prednej strane dominuje 1,4-palcový displej s pomerne vysokým rozlíšením 400 x 400 pixelov. Samozrejmosťou je potom ochrana pomocou skla Gorilla Glass. Pod luxusným telom nájdeme procesor od Qualcomu a 512 MB RAM. Vnútorné úložisko má kapacitu 4 GB.

zte-axon-watch
Výdrž hodiniek obstaráva batéria s kapacitou 300 mAh. ZTE Axon Watch sú samozrejme odolné voči vode a prachu a to vďaka IP67 certifikácii. Softvérová stránka novinky zahŕňa vlastný operačný systém Tencent OS, ktorý disponuje rôznymi gestami a hlasovým ovládaním. Nechýba ani podpora pre rýchle odosielanie správ a organizovane notifikácií.

axon-watch-03

Nové hodinky od ZTE toho ponúknu dosť aj po stránke monitorovania fitness aktivity. Nájdeme tu rôzne senzory, ktoré merajú odlišné aktivity. Dostupnosť a cena zatiaľ neboli potvrdené, no tieto informácie by sme sa mali dozvedieť v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: Gizmochina.com, Engadget.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]