Čínski výrobcovia smartfónov sa tešia vo svete stále väčšej a väčšej obľube. O tento fakt sa svojou troškou pričinila aj spoločnosť ZTE, ktorá je pomerne známa aj v našich končinách. Zariadenia od tohto čínskeho giganta vynikajú skvelým pomerom ceny a výkonu, čo dokazuje každý jeden ponúkaný model. Jeden z nich však môžeš teraz zohnať ešte o niečo výhodnejšie.

Reč je samozrejme o smartfóne ZTE Axon Mini, ktorý kombinuje kvalitnú hliníkovú konštrukciu, prvotriedny dizajn a výkonné špecifikácie. Jeho predná strana nesie 5,2-palcový FullHD Super AMOLED displej s tenkými rámikmi po ľavej a pravej strane. Nad zobrazovačom je tradične umiestnená 5 MPx selfie kamera, ktorú, rovnako ako displej, prekrýva odolné sklo s 2.5D zaoblením. Okrem toho sa na prednú stranu dostala aj dvojica Hi-Fi reproduktorov vybavená 32-bitovým DAC prevodníkom.


zdroj fotografie: Dglte

Kúpiť ZTE Axon Mini za 135 €
Zľavový kupón ZTEIT

Kvalita nahrávaného zvuku taktiež nebude v ničom zaostávať, o čo sa postarajú dva mikrofóny s čipom AK4961. K dispozícii je, našťastie, aj 3,5 mm audio jack konektor, ktorý robí z tohto smartfónu prístroj ideálne vhodný pre všetkých audiofilov. Obávať sa však nemusia ani príležitostní fotografi, ktorí rozhodne ocenia 13 MPx zadný fotoaparát s clonou f/2.2 či PDAF zaostrovaním. Pod týmto snímačom sa nachádza aj skener odtlačkov prstov. ZTE Axon Mini skrýva vo svojich útrobách 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 616 s taktom 1,5 GHz. Tomu vypomáhajú 3 GB pamäte RAM, ako aj grafický akcelerátor Adreno 405.


zdroj fotografie: DGtle

Interné úložisko dokáže poňať 32 GB dát, no možno ho rozšíriť o ďalších 128 GB skrz hybridný DualSIM slot. Ten podporuje všetky európske LTE siete, takže sa nemusíš báť ani pomalého mobilného internetu. Všetko drží pri živote 2800 mAh batéria napájaná skrz MicroUSB konektor. Toto všetko ťa bude spolu s dodaním stáť vďaka kupónu ZTEIT fantastických 135 €, a to bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov. Za poštovné dáš banálne jedno euro aj 20 centov.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokNovinky