ZTE Axon 7 dostáva veľkú aktualizáciu s množstvom opráv, Android 7.0 je v príprave

banner-redmi-proVlajková loď spoločnosti ZTE získava aktualizáciu, ktorá prináša viacero vítaných zmien a opráv. Výrobca zároveň naznačuje príchod nového Androidu 7.0 Nougat.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

ZTE Axon 7 je jednoznačne monštrum, ktorého hardvér je lákavejší ako softvér. Dnes však získava aktualizáciu z verzie A2017U B20 na A2017U B27, ktorá prináša zásadné opravy a vylepšenia. Napriek skvelej výbave, Axon 7 až doteraz trpel jednou celkom závažnou chybou. Bol to horší príjem signálu WiFi a mobilnej siete v porovnaní s ostatnými smartfónmi. Používatelia po aktualizácii hlásia, že príjem sa veľmi zlepšil a so signálom už nie sú žiadne problémy. Snímač odtlačkov prstov sa síce v zozname zmien nenachádza, no napriek tomu je po aktualizácii rýchlejší a presnejší.

Zoznam zmien:

  • Pridané skupinové odosielanie správ
  • Bezpečnostná záplata Androidu z 1. septembra, ktorá rieši aj neslávny problém s Qualcomm Quadrooter
  • Vylepšenie príjmu signálu
  • Nová funkcia upozorňujúca na aplikácie s nadmernou spotrebou batérie
  • Celkové vylepšenia výdrže
  • Vylepšenia fotoaparátu
  • Ďalšie drobné vylepšenia a opravy chýb

Vylepšená bola aj výdrž batérie a do systému bola pridaná nová funkcia, ktorá bude sledovať aplikácie s vysokou spotrebou. Aktualizácia sa už šíri cez OTA, preto si určite nezabudnite skontrolovať aktualizácie v nastaveniach. ZTE zároveň na svojom blogu nepriamo potvrdilo, že pracuje na aktualizácií na najnovší Android 7.0 Nougat. Kedy konkrétne bude dostupný, však zatiaľ neprezradilo.

TIP: ZTE Axon 7 oficiálne: 2K AMOLED displej, Snapdragon 820, 6 GB RAM, špičkové audio a cena od 394 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.