ZTE Axon 7 dostáva veľkú aktualizáciu s množstvom opráv, Android 7.0 je v príprave

Teraz čítate
ZTE Axon 7 dostáva veľkú aktualizáciu s množstvom opráv, Android 7.0 je v príprave

banner-redmi-proVlajková loď spoločnosti ZTE získava aktualizáciu, ktorá prináša viacero vítaných zmien a opráv. Výrobca zároveň naznačuje príchod nového Androidu 7.0 Nougat.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

ZTE Axon 7 je jednoznačne monštrum, ktorého hardvér je lákavejší ako softvér. Dnes však získava aktualizáciu z verzie A2017U B20 na A2017U B27, ktorá prináša zásadné opravy a vylepšenia. Napriek skvelej výbave, Axon 7 až doteraz trpel jednou celkom závažnou chybou. Bol to horší príjem signálu WiFi a mobilnej siete v porovnaní s ostatnými smartfónmi. Používatelia po aktualizácii hlásia, že príjem sa veľmi zlepšil a so signálom už nie sú žiadne problémy. Snímač odtlačkov prstov sa síce v zozname zmien nenachádza, no napriek tomu je po aktualizácii rýchlejší a presnejší.

Zoznam zmien:

  • Pridané skupinové odosielanie správ
  • Bezpečnostná záplata Androidu z 1. septembra, ktorá rieši aj neslávny problém s Qualcomm Quadrooter
  • Vylepšenie príjmu signálu
  • Nová funkcia upozorňujúca na aplikácie s nadmernou spotrebou batérie
  • Celkové vylepšenia výdrže
  • Vylepšenia fotoaparátu
  • Ďalšie drobné vylepšenia a opravy chýb

Vylepšená bola aj výdrž batérie a do systému bola pridaná nová funkcia, ktorá bude sledovať aplikácie s vysokou spotrebou. Aktualizácia sa už šíri cez OTA, preto si určite nezabudnite skontrolovať aktualizácie v nastaveniach. ZTE zároveň na svojom blogu nepriamo potvrdilo, že pracuje na aktualizácií na najnovší Android 7.0 Nougat. Kedy konkrétne bude dostupný, však zatiaľ neprezradilo.

TIP: ZTE Axon 7 oficiálne: 2K AMOLED displej, Snapdragon 820, 6 GB RAM, špičkové audio a cena od 394 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • lukino86

    Vidím že máte tento fonik v zozname ‘na ceste’ som veľmi zvedavý na recenziu vyzerá veľmi lakavo aj čreva má dobre aj zvuk by mal byť dobrý na stereo no som teda veľmi zvedavý… Myslím že som neni sam