Čínska spoločnosť Blitzwolf je známa svojou ponukou veľmi kvalitných výrobkov, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy, no pritom nestoja majland. Okrem káblov, powerbaniek či rôznych LED svetiel sme sa dočkali aj BlitzWolf SSD disku za bezkonkurenčnú cenu.

Ich najnovším produktom je disk typu SSD. Oproti tradičným HDD, SSD neobsahujú žiadne pohyblivé časti. V praxi to znamená až 10-krát vyššiu prenosovú rýchlosť, je úspornejší, tichší a pri prenášaní odolnejší. SSD disky majú menšiu kapacitu než HDD, ale dokážu zrýchliť každý, aj starý počítač, niekoľkonásobne.

zdroj fotografií: BlitzWolf

Kúpiť SSD disk BlitzWolf BW-D1 za famóznych 38 €!
Zľavový kupón 10bwssd

BlitzWolf SSD disk s presným označením BW-D1 je interný 2,5″ disk s hrúbkou iba 7 mm a kapacitou až 120 GB. Podporuje vysokorýchlostné rozhranie SATA-III s prenosovou rýchlosťou až 6 Gb/s. Rýchlosť čítania dosahuje až 500 MB/s, vďaka čomu nabehne operačný system tvojho staršieho PC alebo notebooku behom niekoľkých sekúnd.

BlitzWolf SSDzdroj fotografie: Banggood.com

Jednou z vlastností SSD diskov je väčšia náchylnosť na opotrebovanie. BlitzWolf myslelo aj na toto a vybavilo disk viacerými ochrannými systémami, ako sú S.M.A.R.T, ECC, TRIM, RAID ochrana a tiež kontrola opotrebovania. Ak všetko zlyhá, BlitzWolf poskytuje až 18 mesačnú záruku.


BlitzWolf SSDzdroj fotografie: Banggood.com

Blitzwolf BW-D1 SSD sa bežne predáva za cenu okolo 52 €. S použitím kupónu 10bwssd ho však môžeš kúpiť sa výborných 38 € v e-shope Banggood.com.

BlitzWolf SSD

Pošli nám TIP na článokIné zariadenia