ZOPO zverejnilo zdrojové kódy pre ZP999

banner-mx5
Čínska spoločnosť ZOPO začína vo veľkom zverejňovať zdrojové súbory pre svoje zariadenia. Dôvodom je podľa spoločnosti to, že chcú umožniť používateľom využiť plný potenciál svojich zariadení a zlepšiť tak dobré skúsenosti so spoločnosťou ZOPO.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Skúsenejší používatelia si tak môžu prispôsobovať, vylepšovať systém vo svojom zariadení. Následne to zdieľať s ostatnými.  Včera ZOPO zverejnilo zdrojové kódy svojho smartfónu ZOPO ZP999. Po ňom budú nasledovať aj smartfóny Speed 7, Speed 7 plus a veľa ďalších.

Zopo ZP999 je sám o sebe veľmi zaujímavý, ponúka 8-jadrový čipset Mediateku MT6595, 3 GB RAM, 32 GB ROM a 14 MPx fotoaparátom za cenu len 188 €. Teraz bude vďaka zdrojovým kódom ešte populárnejší pre vývojárov a komunitu.

Zdrojové kódy a návod na ich použite je k dispozícii na ich oficiálnom fóre.

Zdroj: Zopomobile.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]