Prvý desaťjadrový smartfón na svete, Zopo Speed 8, vstupuje do predpredaja za zvýhodnenú cenu

Teraz čítate
Prvý desaťjadrový smartfón na svete, Zopo Speed 8, vstupuje do predpredaja za zvýhodnenú cenu

banner-mi5
Čínsky výrobca smartfónov Zopo na nedávnej medzinárodnej konferencii MWC v Barcelone predstavil vôbec prvý smartfón s plnohodnotným 10-jadrovým procesorom na svete. Spomínaním modelom sa stal Zopo Speed 8, ktorý je počas apríla dostupný v predpredaji za zvýhodnenú cenu 253 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prednú stranu smartfónu Zopo Speed 8 ovládol 5,5-palcový FullHD displej, zatiaľ čo vzadu je to kryt s dizajnom brúseného kovu. Ergonómiu vylepšujú zaoblené okraje zariadenia. Za výkon v Zopo Speed 8 zodpovedá pôsobivá dvojica hardvéru v zložení 10-jadrového procesoru Helio X20 a 4 GB RAM pamäte, ktorá sa nezľakne ani tých najnáročnejších úloh. Svoje dáta si budete môcť uložiť na 32 GB vnútorné úložisko. Skvelou správou je 4G konektivita s podporou všetkých frekvencií využívaných na Slovensku. Smartfón je rovnako možné využiť na realizáciu bezhotovostných platieb vďaka technológii NFC.

Zopo Speed 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zopo-speed-8-nahladovy

Na vyhotovenie fotografií Speed 8 ponúka 21 MPx Sony IMX230 zadný fotoaparát, ktorý navyše disponuje bleskovým, fázovým PDAF zaostrovaním a duálnym LED bleskom. Predná kamera ponúkne 8 MPx a dokonca aj tu poslúži predný LED blesk na zlepšenie kvality fotografií v zhoršených svetelných podmienkach. Zabezpečenie zariadenia zvyšuje snímač odtlačkov prstov, vďaka ktorému bude dokonca možné zhotovovať fotografie.

zopo-speed-8-fotoaparat

Kúpiť Zopo Speed 8 za akciovú cenu

Zopo Speed 8 v oblasti operačného systému prichádza s najnovším Androidom 6.0 Marshmallow, ktorý pridáva zvýšenú kompatibilitu so spomínaným snímačom odtlačkov prstov a zlepšuje tak zabezpečenie zariadenia. Energiu bude dodávať batéria s kapacitou 3600mAh a technológiou rýchleho nabíjania od spoločnosti Mediatek. Vďaka konektoru USB Type-C, pripojenie multimédií či nabíjačky už viac nebude problém.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.