banner-le-max-2
Zopo je jedna zo spoločností, ktoré majú na trhu už dlhú tradíciu. Tento rok výrobca predstavil zatiaľ iba jeden smartfón, a to Zopo Speed 8. Od tej chvíle ubehla už veľmi dlhá doba a všetka voda stíchla. Tú sa teraz výrobca pokúsi rozvíriť novými prírastkami do rodiny. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnes rozoslala spoločnosť emailom správu, že sa jej úspešne podarilo vypredať svoju vlajkovú loď. Aby zaplnila dieru na trhu, vyhlásila, že do 30 dní predstaví tri nové smartfóny zo série „Color“.

Zopo Color je séria určená pre nenáročných užívateľov a mladých ľudí. Špecifikáciami teda veľmi neoslní. Očakávať môžeme displej s HD rozlíšením, čítačku odtlačkov prstov a veľkokapacitnú batériu u väčšiny nových modelov.

zopo-speed-8(4)

Zopo Speed 8

Zo zverejneného rendra vidíme, že smartfóny prídu v striebornej, čiernej a zlatej farebnej variante. Čítačka odtlačkov prstov si nájde svoje umiestnenie na zadnej strane smartfónu spolu s LED bleskom. Telo pripravovaných noviniek by mohlo byť vyrobené z prémiovejšieho kovu. Očakávané názvy smartfónov sú Zopo Color C3, F2 a F5.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom