Pre Samsung je tento rok výnimočný z dvoch dôvodov. Prvým je desiate výročie ich úspešného radu smartfónov Galaxy S, druhým je 50. výročie založenia spoločnosti Samsung Electronics. Na počesť predstavenia tohtoročnej novinky sa Samsung rozhodol na celý týždeň – od pondelka 18. 2. do piatku 22. 2. – zmeniť vizáž dominanty hlavného mesta.

Už zajtra nás v americkom San Franciscu čaká predstavenie ďalšieho vlajkového modelu od Samsungu. Tak ako po minulé roky sa očakáva, že Samsung predstaví zariadenie, ktoré sa bude uchádzať o titul najlepšieho smartfónu sveta. Séria Galaxy S10 by mala dostať nový dizajn a najlepší hardvér na trhu. Presné špecifikácie sa dozvieme už zajtra. V súvislosti s predstavením pripravil Samsung špeciálne promo aj na Slovensku. Od včera sa zmenila vizáž Mostu SNP a konkrétne známeho bratislavského UFA. Samsung tu bude počas celého týždňa predvádzať laserovú šou.

„Tento rok je pre Samsung naozaj významný. Preto sme sa rozhodli v týždni príchodu našej jubilejnej vlajkovej lode s fanúšikmi a obyvateľmi hlavného mesta udalosť osláviť takýmto netradičným spôsobom a na päť dní zmeniť vizáž dominanty Bratislavy,“ uviedla Tereza Vránková, riaditeľka marketingu a PR, Samsung Electronics Czech and Slovak.

Laserová grafika, ktorá sa premieta na pylóny, bude mať dve podoby. Prvá, ktorá sa spustila po prvýkrát včera večer, skončí v stredu o 20:30. Následne sa po celosvetovom predstavení novej vlajkovej lode v San Franciscu v Kalifornii symbolicky zmení až do piatku 22. hodiny.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom