Ak ešte stále odolávaš cloudovým službám na skladovanie dát a radšej ich máš pevne vo svojich rukách, teraz je skvelá príležitosť rozšíriť si arzenál.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

USB kľúče od spoločnosti Kingston majú na trhu dlhú tradíciu a ponúkajú záruku kvality a výdrže. Dôkazom je aj 4. generácia DTIG kľúčov. Ich konštrukcia vychádza z jednoduchého plastového tela. Môže sa tiež pýšiť vysokorýchlostným rozhraním USB 3.0, ktoré je tradične spätne kompatibilné aj so staršími štandardmi. Pokiaľ patríš medzi ľudí ako ja, ktorí ustavične strácajú USB kľúče či iné pamäťové médiá, určite oceníš na konci praktickú kruhovú úchytku na kľúče a iné prívesky.

Kúpiť 32 GB USB 3.0 kľúč Kingston za 12 €
Zľavový kupón C2932G

V používateľských testoch sekvenčného zápisu a čítania dosiahol priemernú rýchlosť 77 MB/s (čítanie) a 32 MB/s (zápis). K dispozícii je viacero verzií, pozornosť ti ale odporúčam upriamiť na 32 GB verziu, ktorá ponúka najlepší pomer kapacity a výkonu. Aby toho nebolo málo, po aplikácii kupónu C2932G cena klesne na menej než 12 €.

Zľavový kupón môžeš aplikovať v košíku:

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot / Cafago
Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]