Aj keď Číňania doma neoslavujú Veľkú noc, oslavujú ju aspoň spolu s nami. Veľkonočnú oblievačku v podobe poriadnej nádielky zľavových kupónov na najlepšie smartfóny od Xiaomi nám dopraje e-shop Gearbest.com.

Veľká noc je druhým najväčším nákupným obdobím v roku. Okrem zliav na výborné klobásky a čokoládové vajíčka z ďalekej Číny prichádzajú zľavy na cenovo najdostupnejšie smartfóny od najobľúbenejšieho čínskeho výrobcu. Tvoja peňaženka tak vďaka nasledovným kupónom neostane úplne prázdna, keďže ušetríš naozaj dosť.

Zľavový kupón je možné aplikovať v košíku:

Xiaomi Redmi 4A

Cena s kupónom: 85 €

xiaomi redmi 4a
zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Kúpiť Xiaomi Redmi 4A za najnižších 85 €
Zľavový kupón R4AS

Xiaomi Redmi 4A je doposiaľ najlacnejším smartfónom spoločnosti. Vďaka kupónu R4AS ho teraz kúpiš len za 85 €, čo je doteraz najnižšia cena tohto šikovného smartfónu. Kupón je možné uplatniť na zlatú verziu Redmi 4A, ktorá ti dorazí s globálnou verziou MIUI so všetkými jazykmi, vrátane slovenského. Aj keď ťa poštovné z Číny nebude stáť nič, počítať by si mal s dodatočnými poplatkami pri vstupe balíka na územie Slovenska.


zdroj fotografie: Kristián Hrušovský/FonTech

Redmi 4A je výborným príkladom smartfónu nižšej triedy. Vďaka 5-palcovému displeju ti perfektne sadne do ruky a HD rozlíšenie ti bude úplne stačiť a šetriť batériu. Ako procesor výrobca použil štvorjadrový Snapdragon 425. Tomu sekunduje 2 GB pamäť RAM a 16 GB interná pamäť. Spoľahnúť sa môžeš na najnovšiu verziu MIUI a Android 6.0 Marshmallow. Pre fotenie je v pohotovosti 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát. DualSIM je už samozrejmosť, no tentokrát len s podporou klasickej trojice európskych LTE frekvencií. Túto nenáročnú výbavu poháňa 3030 mAh batéria.

Xiaomi Redmi 4X

Cena s kupónom: 105 €

xiaomi redmi 4x
zdroj fotografie: Zaeke

Kúpiť Xiaomi Redmi 4X za 105 €
Zľavový kupón GB4X

Rad smartfónov Xiaomi Redmi je aktuálne doslova preplnený zaujímavými modelmi, medzi ktorými nechýba ani Xiaomi Redmi 4X. Má ísť o akúsi vylepšenú verziu pôvodného Xiaomi Redmi 4. V nižšej pamäťovej verzii si môžeš tento výborný kúsok kúpiť už za 105 €. Zľavu ti aplikuje kupón GB4X. Opäť však musíš počítať s prípadnými colnými poplatkami.


zdroj fotografie: Zaeke

Prednú stranu kovovej konštrukcie vypĺňa 5-palcový HD displej. Po hardvérovej stránke sa dostalo na procesor Snapdragon 435, 2 GB pamäť RAM, no v neposlednom rade aj na 16 GB interné úložisko s možnosťou rozšírenia skrz microSD karty. 4100 mAh batéria v spojení s nenáročným hardvérom a MIUI 8 produkujú takmer perfektnú kombináciu pri zabezpečení excelentnej výdrže. 13 MPx fotoaparát vzadu a 5 MPx snímač vpredu svoju robotu odvedie decentne a na bežné nahrávanie na sociálne siete táto kombinácia rozhodne bude stačiť. K dispozícii budeš mať aj DualSIM funkcionalitu, no takisto bez 800 MHz LTE frekvencie.

Xiaomi Redmi 4 Pro

Cena s kupónom: 140 €


zdroj fotografie: Anzhuo

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 Pro v bleskovom výpredaji za 140 €

Medzi najnovšiu generáciu cenovo dostupných Redmi modelov patrí aj najlepšie vybavený Xiaomi Redmi 4 Pro. Cenu si drží naozaj nízko, no svojimi reálnymi schopnosťami predčí aj dvoj a viacnásobne drahšie modely. Tvoj môže byť teraz len za 140 € v bleskovom výpredaji, takže kupón v tomto prípade potrebovať nebudeš. Nepríjemné dodatočné poplatky sa môžu vyskytnúť i v tomto prípade.


zdroj fotografie: Anzhuo

V segmente strednej triedy konkuruje model Redmi 4 Pro ostatným smartfónom svojím skvelým FullHD displejom s uhlopriečkou 5″, ktorý po okrajoch nesie efektné 2,5D zaoblenie. Vo vnútri smartfónu pracuje osemjadrový procesor Snapdragon 625 s taktom 2 GHz. S procesorom spolupracuje operačná pamäť RAM o veľkosti 3 GB, pre tvoje dáta bude k disp. zasa 32 GB úložisko s možnosťou rozšírenia o microSD karty o ďalších 128 GB. Vo výbave nájdeme aj 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát, veľkú 4100 mAh batériu či DualSIM s neúplnou podporou LTE sietí.

Xiaomi Redmi Note 4 64 GB

Cena s kupónom: 149 €


zdroj fotografie: Techmiao

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 64 GB za 149 €
Zľavový kupón NoteSQ

Posledným zľavneným smartfónom nesúcim ikoncké logo Mi je phablet Xiaomi Redmi Note 4. Jeho 64 GB verziu kúpiš za vôbec najnižšiu cenu na trhu len vďaka kupónu NoteSQ, ktorý má však len obmedzené množstvo aplikovaní.

Redmi Note 4 je totižto populárnym nástupcom minuloročnej Redmi Note 3-ky, ktorá žne úspechy ešte aj tento rok. Štvrtá generácia tak prináša mierne pozmenený dizajn, opäť kvalitný 5,5-palcový FullHD displej, výkonnejší 10-jadrový procesor MediaTek Helio X20 či v tejto verzii aj 3 GB pamäť RAM spolu so 64 GB úložiskom, ktoré navyše podporuje microSD karty. 13 MPx hlavný fotoaparát, nadstavba MIUI 8 s Androidom 6.0 Marshmallow, respektíve neúplná podpora 4G v spojení s DualSIM uzatvárajú bohatú výbavu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom