Získajte 35 € zľavu na skvele vybavený UMi Touch so 4000 mAh batériou

banner-redmi3pro
O vynikajúci mid-range smartfón, UMi Touch, je veľký záujem už od jeho oficiálneho predstavenia, ktoré sa konalo pred 3 mesiacmi. Zo začiatku však boli mierne problémy dostať sa k jednému, no postupne sa situácia umúdrila a v súčastnosti nie je žiadnym problémom si jeden zaobstarať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Okrem ceny, ktorá je najväčším lákadlom, sa dá kľudne povedať, že UMi Touch dokáže na seba upútať pozornosť aj so svojim luxusným vzhľadom. Konštrukciu tvorí kov a dotvára ju predný 5,5-palcový FullHD displej s 2.5D zahnutím. Srdcom smartfónu je veľmi dobre známy procesor MediaTek MT6753 s 8 jadrami a frekvenciou 1.5 GHz. Používateľ má tiež k dispozícii 3 GB operačnej pamäte RAM a 16 GB základné interné úložisko, ktoré je však možné rozšíriť klasickými microSD kartami (celková kapacita 128 GB). Plynulý chod celého zariadenia zabezpečuje najnovší Android 6.0 Marshmallow s plnohodnotnou podporou Google služieb a medzinárodných jazykov.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi-touch-akcia--foto(2)-resized

Túto na pohľad lákavú výbavu UMi Touch napája veľká, 4000 mAh batéria, s ktorou nebudú dva dni intenzívneho používania žiadnym problémom. Vzadu sa nachádza 13 MPx fotoaparát (Sony IMX328) spolu s duálnou prisvetlovacou LED diódou. Na vrchu prednej strany operuje 5 MPx snímač, ktorý taktiež prichádza s LED diódou. Neoddeliteľnou súčasťou smartfónov od UMi je aj DualSIM a plnohodnotné 4G pripojenie na našom území.

umi-touch-akcia(3)

Tak a teraz poďme k tej spomínanej zľave. Kupóny Touch1sj8u a Touch2udsd pre aktiváciu 35 € zľavy platia až do 31. mája, no na pamäti treba mať, že skladové zásoby sa rýchlo míňajú. Ďaľšie kupóny bude spoločnosť rozdávať každý deň na oficiálnej facebookovej stránke. Obdržaný kupón aktivujete tu. Výsledná cena po zľave bude teda parádnych 115 €.

Aktivovať kupón

umi-touch-akcia-(1)

Novinky