V minulom roku počas premiéry nového výročného iPhonu X uzreli fanúšikovia spoločnosti iba dve farebné varianty tohto modelu. „Strieborná“ a „Vesmírne sivá“ verzia sa tak stali doteraz jedinými, ktoré si môžu zákazníci vybrať. Apple ale pol roka po významnej premiére pripravuje luxusnejšieho zlatého súrodenca pre iPhone X, ktorý sa objavil na prvých uniknutých fotografiách.

Septembrové predstavenie nových iPhonov sa nieslo tiež v znamení príchodu zbrusu nového a odlišného iPhonu X. Výrobca mu pridal nielen bezrámikový dizajn, ale aj tie najlepšie technológie. Avšak, mnohí zákazníci boli po skončení premiéry sklamaní iba dvoma farebnými variantmi, ktoré iPhone X doteraz ponúka. Nedočkali sme sa tak krásnej červenej farby, ale ani očakávanej zlatej, ktorá je u iPhonu 8/8 Plus samozrejmosťou.

iPhone X príde v ešte luxusnejšom šate

Jedným z možných vysvetlení, prečo Apple nepridal do repertoára farebných verzii iPhonu X aj tú zlatú, môžu by problémy vo výrobe. Spoločnosti sa totiž v čase predstavenia nemuselo podariť vyladiť výrobný proces zlatej verzie. To však neznamená, že na ňu gigant z Cupertina zanevrel. Zlatý iPhone X sa totiž teraz objavil na prvých fotografiách priamo z Federálneho komunikačného úradu, kde nedávno táto novinka prešla certifikáciou.

Nenechaj si ujsť
Apple pri smartfónoch chystá nové cenovky, ktoré by si nečakal najmä pri druhom iPhone X

Mnohých tak poteší, že Apple môže predstaviť aj túto žiadanú verziu svojej doteraz najlepšej vlajkovej lode. Zlatú zadnú stenu pokrytú sklom vôkol lemuje taktiež zlatý rámik z nerezovej ocele. Práve takýto nádych luxusu si niektorí zákazníci žiadali už od začiatku, no zdá sa, že si naň ešte chvíľu počkajú.

Týmto správam však nedávno predchádzalo predstavenie nového iPhonu 8 a 8 Plus v krásnej červenej farbe. Takýto žiadaný variant je vždy pre zákazníkov pastvou pre oči, no predstav si, keby Apple v tomto prevedení ponúklo aj iPhone X. Scenár tohto druhu však nie je príliš pravdepodobný a jedinou pripravovanou verziou je iPhone X vo verzii „Blush Gold“.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom