Redaktori FonTech.sk čitateľom pravidelne prinášajú exkluzívny obsah a články, ktorých spracovanie môže trvať aj niekoľko dní. Táto tvorba je veľmi časovo náročná, preto sa stáva súčasťou PREMIUM obsahu, ku ktorému môžu pristúpiť len predplatitelia – celkovo sa jedná o viac než 75 000 článkov.

V PREMIUM obsahu nájdeš nielen exkluzívne rozhovory s expertami zo Slovenska a zahraničia, ale tiež detailné rozbory aktuálnych tém či hĺbkové analýzy najnovších technológií. Opomenúť nesmieme ani testy a recenzie, ktoré z časového hľadiska patria k najnáročnejšiemu obsahu.

Exkluzívna ponuka trvá už len dnes

Nepremeškaj poslednú šancu dozvedieť sa to najlepšie zo sveta technológií, hier, vedy, elektromobility a veľa ďalšieho. Či už chceš čítať o najnovších pokrokoch a prekážkach vo svete energetiky, alebo by si si radšej naštudoval informácie o elektromobiloch, PREMIUM obsah ti práve toto umožní. Ak by si sa chcel zamýšľať nad samotnou podstatou času a priestoru, naše články o vede a vesmíre ti priblížia najnovšie poznatky a teórie z fyziky, astronómie či medicíny.

Pomyselnou čerešničkou na torte potom sú naše články a rozhovory zo sveta kryptomien a investovania, kde experti pravidelne rozdávajú cenné rady, ako zhodnotiť svoje peniaze čo možno najefektívnejšie.

Takto vyzerá demontáž a oprava batérie Škody Enyaq

Zakúpením predplatného ale získaš ešte ďaleko viac. Okrem PREMIUM obsahu na FonTech.sk sa ti sprístupní aj platený obsah na portáloch StartitupEmefka. Môžeš teda povedať zbohom reklamám a zadarmo si užívať články presne o tom, čo ťa zaujíma.

Ak sa po mesačnej skúšobnej dobe zadarmo rozhodneš predplatné kúpiť za vlastné peniaze, získaš od nás benefity, aké inde nenájdeš. K mesačnému predplatnému totiž dostaneš kupón v hodnote 20 € od COFFEEIN, naopak pri ročnom predplatnom získaš voucher Golem One Pass v hodnote 49 € platný v celej sieti a 50 € kupón na letenky od Pelikan.sk.

Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú