banner-redmi-4a
Teploty na teplomeroch pod nulou, ranné rozmrazovanie vášho auta či korčuľovanie sa na zamrznutých jazerách. Všetko toto súvisí zrejme s najkrajším ročným obdobím, zimou, ktorá je už v plnom prúde.

Aby si si mohol prípadný sneh či ľad užiť naplno, nesmieš sa zabudnúť poriadne obliecť. Okrem hrubej bundy, čapice či šála by si nemal zabudnúť ani na ochranu tvojich rúk. Poriadne rukavice sú teda takisto nutnou výbavou pri korčuľovaní či lyžovačke. Asi sa nebudeš čudovať, keď ti povieme, že jedny má už aj čínsky technologický gigant Xiaomi, ktorý sa svojimi produktami angažuje už v takmer každej oblasti.

xiaomi-rukavice-5
zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi rukavice v šedom prevedení za 12 €

Zimné rukavice od Xiaomi sú vyrobené z kvalitnej bavlny, v ktorej vás ruky oziabať určite nebudú. Najväčšou výhodou rukavíc od Xiaomi je možnosť ovládania vášho smartfónu priamo v nich. Rukavice sú totižto na špičkách prstov pokryté špeciálnym povrchom, ktorý vďaka svojím vlastnostiam pôsobí na kapacitnú plochu displeja ako bežný ľudský prst. Už žiadne vyzliekanie rukavíc pri prijímaní hovoru či odpísaní na SMS správu!

xiaomi-rukavice-4
zdroj fotografie: Xiaomi

V aktuálnom bleskovom výpredaji e-shopu Gearbest.com si môžete tieto skvelé rukavice od Xiaomi zakúpiť za necelých 12 € v šedej farbe. Rukavice sú dostupné aj v modrom farebnom prevedení za cenu 14 € a k dispozícii je aj variant pre nežnejšie pohlavie s cenou necelých 11 €.

Kúpiť Xiaomi rukavice v modrom prevedení za 14 €

Kúpiť Xiaomi rukavice v prevedení pre ženy za 11 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP