banner-mi-note-2
Spoločnosť Xiaomi predstavila v októbri tohto roka high-end phablet Mi Note 2. Tento nadupaný smartfón vybavila iba tým najlepším hardvérom, no čo ho robí výnimočným, je 5,7-palcový FullHD OLED displej so zakrivením na oboch stranách. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Približne mesiac dozadu sa na internete objavili informácie, že Xiaomi by mohlo vypustiť ďalšiu verziu Mi Note 2, no tentoraz bez zahnutého displeja. Zariadenie sa objavilo v certifikácii TENAA a dúfali sme, že časom sa oficiálne dostane aj na trh. Zang Zhiyuan, marketingový riaditeľ Xiaomi, včera na oficiálnom blogu spoločnosti potvrdil, že táto verzia svetlo sveta neuzrie.

xiaomi-mi-note-2-recenzia-29

Zahnutý displej v Mi Note 2

Bohužiaľ, táto správa určite nepotešila fanúšikov, ktorí očakávali predstavenie ešte v priebehu tohto roka. Ak by čínsky výrobca ponúkol Mi Note 2 bez zahnutého displeja, cena phabletu by určite klesla a stal by sa tak dostupnejším. Klasická verzia je momentálne v čínskych e-shopoch dostupná približne od 480-500 €.

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Note 2: Zahnutý elegán z Číny ako náhrada za Note 7?[/label]

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.