Bezrámikové Xiaomi Mi MIX 2 je na svete a menej známi čínski výrobcovia pokračujú v jeho napodobňovaní. Čoskoro sa dočkáme ďalšieho klonu pod menom Ulefone MIX.

Výhodou bezrámikových smartfónov nie je iba prekrásny dizajn, ale aj kompaktné rozmery. Odstránením zbytočne hrubých rámikov dokážu výrobcovia vyrobiť kompaktné smartfóny aj napriek displejom s relatívne veľkými uhlopriečkami. Ulefone svoj pripravovaný model MIX síce ešte nepredstavil, no po malých častiach verejnosti odhaľuje jeho výbavu. Najnovšie priniesol porovnanie veľkosti smartfónu so známymi top modelmi.

Ulefone Mix bude menší ako najnovšie iPhony

Nenechaj si ujsť
Bezrámikové smartfóny nemusia stáť 1200 €. Tieto ponúkajú špičkovú výbavu a kúpiš ich za neuveriteľne nízke ceny bez DPH

5.5-palcový displej Ulefonu MIX ponúkne okrem tenkých rámikov aj rýchle reakcie, sýte farby a celkovo príjemný obraz. V porovnaní s iným priemerným Android smartfónom s 5.5-palcovým displejom vyzerá byť Ulefone MIX výrazne menší. Rozmermi by sa dal skôr prirovnať k 4.7-palcovému iPhonu 8. Výrobca takýto skvelý výsledok dosiahol vďaka pomeru displeja k telu zariadenia na úrovni až 90.2 %.

Zvyšné špecifikácie čoskoro

O ostatných špecifikáciách smartfónu výrobca, bohužiaľ, zatiaľ mlčí. Výnimkou je iba hlavný duálny fotoaparát, ktorý sa už stal pri lacných bezrámikových smartfónoch povinnou vlastnosťou. Známa nie je cena ani dostupnosť, no Ulefone tvrdí, že sa môžeme tešiť na skvelú predpredajovú cenu. Zatiaľ si aspoň môžeme pozrieť video (vyššie), ktoré kompletne odhaľuje prednú stranu zariadenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom