banner-oneplus-3
Nielen smartfóny, ale aj inteligentné hodinky prechádzajú obrovským technologickým vývojom, ktorý sa odráža na ich výbave. Perfektným príklad sú nové smart hodinky ZGPAX S99, ktoré prinášajú výkon lacnejších smartfónov v malom tele.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nedávno predstavené smartwatch No.1 D6 tu majú obrovského konkurenta. Sú nimi inteligentné hodinky ZGPAX S99, ktoré za cenu skvelých 97 € prinášajú výbavu lacnejších smartfónov. Ich základom je okrúhly displej s uhlopriečkou 1,33″ a jemným rozlíšením 360 x 360 pixelov. Hustota pixelov sa pri tomto rozlíšení a uhlopriečke zastavila na výborných 382 ppi, čo značí veľmi jemný a ostrý displej. Rozmery hodiniek sú 53,2 x 47,0 x 15,9 mm pri hmotnosti 65 gramov.

ZGPAX S99 2
Do takto malého tela dokázal výrobca vtesnať relatívne výkonný hardvér. ZGPAX S99 sú vybavené štvorjadrovým MediaTek MT6580 procesorom s taktom 1,3 GHz, ktorému pri multitaskingu dopomôže 512 MB operačná RAM pamäť. Vnútorná pamäť dostala kapacitu slušných 8 GB, ktoré bohužiaľ nie sú ďalej rozšíriteľné. Hodinky na bočnej strane disponujú taktiež 2 MPx fotoaparátom s možnosťou nahrávania videa. K dispozícii je aj mikrofón, ktorý svoje uplatnenie nájde pri telefonátoch či nahrávaní zvuku. Všetok hardvér má pod palcom plnohodnotný operačný systém Android 5.1 Lollipop s podporou klasických Android aplikácií a medzinárodných jazykov.

ZGPAX S99

Hodinky ZGPAX S99 napája väčšia, 450 mAh batéria. Po stránke konektivity smart hodinky obsahujú slot pre SIM kartu s 2G a 3G pripojením, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 pre spojenie so smartfónom, gravitačný senzor a taktiež GPS, ktoré sa v smartwatch objavuje čoraz častejšie. Nezabudlo sa ani na snímač srdcového tepu, krokomer, zobrazovanie notifikácií, vzdialené ovládanie prehrávača hudby či fotoaparátu.

Kúpiť ZGPAX S99 za 97 €

ZGPAX S99 3

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom