Zeblaze MiniWear: Nové elegantné inteligentné hodinky za 50 €

banner-p9
V Číne nájdeme okrem známych výrobcov inteligentných hodiniek ako No.1 aj menej známych, ako napríklad Zeblaze. Výrobca už síce na konte zopár hodiniek má, no predsa len sme už dlho od neho nevideli nič nové.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca sa zameriava v prípade hodiniek len na „hranatý“ dizajn a výnimkou nie sú ani nové Zeblaze MiniWear. Prívlastok „Mini“ si vyslúžili pravdepodobne svojím 1.21-palcovým IPS displejom s rozlíšením 240 x 240 pixelov a 3D zakrivením. Telo hodiniek je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, pri ktorej máme na výber z béžovej zlatej a striebornej farby. Výberom farby ocele sa mení aj farba remienka, ktorá je v prípade zlatého prevedenia čierna a v prípade strieborného prevedenia hnedá.

Srdcom hodiniek je MediaTek MT2502C, ktorý by podľa výrobcu mal byť rýchly a zároveň šetrný k batérii. Nabíjanie hodiniek pritom prebieha pomocou zariadenia, ktoré stačí len pomocou magnetu prichytiť o hodinky. Hodinkám samozrejme nechýba ani vode a prachu odolnosť vďaka certifikácii IP65. Vlastnosťami sa hodinky od ostatných výrazne nelíšia, a tak disponujú napríklad snímačom srdcového tepu, vzdialeným ovládaním spúšte fotoaparátu na smartfóne, príjmom upozornení zo smartfónu (upozornenie na prichádzajúce hovory, možnosť prijať alebo odmietnuť hovor, Facebook, e-mail), monitorovaním spánku, či pedometrom (zaznamenávanie rôznych aktivít, rýchlosti, spálených kalórií). Oficiálna cena hodiniek bola stanovená na 59 USD, čo je v prepočte približne 52 €, no hodinky už sú dostupné v e-shopoch, ako napríklad Gearbest.com za 45 €.

Kúpiť Zeblaze MiniWear na Gearbest.com za 45 €

Ďalšie špecifikácie Zeblaze MiniWear:

Displej 1.21-palcový, IPS, 240 x 240 pixelov
Procesor MediaTek MT2502C
RAM 128 MB
ROM 64 MB
Kompatibilita Android / iOS
Vodeodolnosť IP65
Jazyk systému čeština
Batéria 200 mAh, Li-Po
Bluetooth 4.0
Farebné prevedenia strieborné a zlaté
Funkcie pedometer, zoznam kontaktov, oznamovanie prichádzajúcich hovorov, prehrávač hudby, ochrana proti krádeži, monitorovanie spánku, vzdialené ovládanie spúšte fotoaparátu na smartfóne, nájdenie telefónu, synchronizácia SMS a e-mailu, snímač srdcového tepu, kalkulačka, časovač a kalendár
Hrúbka 11.9 mm
Hmotnosť 38 g
Veľkosť 43.9 x 31 x 11.9 mm
Oficiálna cena 59 USD (52 €)

Zdroj: Zeblaze

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.