Spoločnosť Zeblaze sa zaoberá výrobou kamier a inteligentných hodiniek. Začiatkom tohto roku predstavili svoje hodinky Zeblaze Rover s cenou len 35€ u nášho partnera GearBest.com. Ich najnovším produktom sú inteligentné hodinky Zeblaze Crystal.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartwatch Zeblaze Crystal budú mať telo z CNC vyrezávanej nehrdzavejúcej oceli. Na prednej strane nájdeme 1,54″ LCD displej s rozlíšením 240×240 pixelov. Pod povrchom nájdeme čipset od MediaTeku MT2502C zatiaľ neznámeho taktu a tiež batériu s kapacitou 280 mAh.

Mediater_Aster_MT2502Zeblaze Crystal prešli certifikáciou vodotesnosti IP65 a ich hmotnosť dosiahne 82 g. Hodinky budú k dispozícií v striebornej a zlatej farbe. Ich cena sa bude pohybovať okolo 73€.

Smartwatch budú disponovať vlastným operačným systémom, ktorý bude podporovať jednoduché úkony, ako je krokomer, meranie frekvencie tepu, monitorovanie spánku, notifikácie o počasí, kalendár, MP3 prehrávač, kalkulačka. Pripojenie s vašim smartfónom prebieha pomocou Bluetooth 4.0. Zamrzí však obmedzená podpora jazykov, medzi ktorými však slovenčinu či češtinu nenájdeme. Medzi ostatné podporované jazyky patria  Angličtina, Nemčina, Francúzština, Španielčina, Taliančina, Ruština, Portugalčina, Poľština…

Zdroj: Zeblaze

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú