Zeblaze Crystal: Smartwatch z nehrzdavejúcej oceli

Spoločnosť Zeblaze sa zaoberá výrobou kamier a inteligentných hodiniek. Začiatkom tohto roku predstavili svoje hodinky Zeblaze Rover s cenou len 35€ u nášho partnera GearBest.com. Ich najnovším produktom sú inteligentné hodinky Zeblaze Crystal.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartwatch Zeblaze Crystal budú mať telo z CNC vyrezávanej nehrdzavejúcej oceli. Na prednej strane nájdeme 1,54″ LCD displej s rozlíšením 240×240 pixelov. Pod povrchom nájdeme čipset od MediaTeku MT2502C zatiaľ neznámeho taktu a tiež batériu s kapacitou 280 mAh.

Mediater_Aster_MT2502Zeblaze Crystal prešli certifikáciou vodotesnosti IP65 a ich hmotnosť dosiahne 82 g. Hodinky budú k dispozícií v striebornej a zlatej farbe. Ich cena sa bude pohybovať okolo 73€.

Smartwatch budú disponovať vlastným operačným systémom, ktorý bude podporovať jednoduché úkony, ako je krokomer, meranie frekvencie tepu, monitorovanie spánku, notifikácie o počasí, kalendár, MP3 prehrávač, kalkulačka. Pripojenie s vašim smartfónom prebieha pomocou Bluetooth 4.0. Zamrzí však obmedzená podpora jazykov, medzi ktorými však slovenčinu či češtinu nenájdeme. Medzi ostatné podporované jazyky patria  Angličtina, Nemčina, Francúzština, Španielčina, Taliančina, Ruština, Portugalčina, Poľština…

Zdroj: Zeblaze

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]