Zeblaze Cosmo sú ďalšie elegantné smarthodinky s inteligentnými funkciami

banner-meizu-metal
Veľká časť spoločností už tento rok ukončila a chystajú sa na ten budúci. Toho možno bude chcieť využiť aj Zeblaze, ktorý predstavil ďalšie smarthodinky s naozaj lákavým dizajnom a výbavou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ich názov je Zeblaze Cosmo a ponúknu hneď niekoľko zaujímavých funkcií či vlastností. Telo hodiniek je z kovu a remienok zasa z kože. Displej je mierne zahnutý ako aj telo hodiniek, kvôli pohodlnejšiemu noseniu. Jeho uhlopriečka je 1,61 palcov a rozlíšenie činí 256 x 320 pixelov. Displej by mal byť viditeľný aj pri 160° pohľade, jeho zakrivenie je až 1,4 mm. Ovládať ich okrem dotykmi môžete aj tlačidlom na bočnej strane, ktoré vyzerá ako klasické koliesko na hodinkách. Bohužiaľ, výdrž hodiniek na jedno nabitie ani presnú špecifikáciu OS Zeblaze neobjasnilo, ale do oficiálneho štartu predaja by sme sa mali kompletné informácie dozvedieť.

zeblaze-cosmo
Cena je zatiaľ neznáma, ale nemalo by sa jednať o drahé hodinky. Dostupné budú ešte pred začiatkom nového roka.

zeblaze-cosmo-2

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]