Zeaplus Watch K18 sú hodinky s plnohodnotným Androidom

banner-redmi-note2
Smarhodinky zažívajú veľký boom a svedčia o tom aj vysoké predajné čísla. Nestáva sa však často a dokonca sa jedná o premiéru, že smarthodinky využívajú plnú verziu operačného systému Android.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čínske smarthodinky zväčša používajú vlastný operačný systém, no v príprave sú aj hodinky s Android Wear, čo je zatiaľ najlepší systém pre smarthodinky. Nové Zeaplus Watch K18 sú však diamtrálne odlišné. Ako prvé využívajú plný operačný systém Android, ktorý sa nachádza aj na smartfónoch a iných zariadeniach. Výbava zahŕňa 1,4-palcový displej s relatívne vysokým rozlíšením 400 x 400 pixelov.

Zaujímavá je aj konštrukčná stránka, ktorá zahŕňa 3 tlačidlá na pravej strane. Nevieme zatiaľ s istotou potvrdiť, či plnohodnotný Android funguje na hodinkách správne. Viac informácií bohužiaľ nemáme, no na verejnosť by sa mali dostávať postupne.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]