Zdrojové kódy Elephone P8000 uvoľnené pre vývojárov

Určite mnoho fanúšikov smartfónov od čínskych výrobcov zažilo problém v podobe slabej softvérovej podpory alebo zdĺhavého čakania na odstránenie chýb. Túto nepriazeň sa snaží napraviť spoločnosť Elephone, ktorá uvoľnila zdrojové kódy pre vlajkovú loď P8000.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Elephone P8000 prichádza s Androidom 5.1 v základnej výbave. Mnoho fanúšikov flashovania Custom ROM sa snaží dostať zo svojho telefónu stále viac a viac. Táto vynikajúca správa nám dáva nádej na vylepšovanie už tak vynikajúceho modelu, ktorý vďaka vývojárom dostane nový život. Z dostupných Custom ROM, ktoré sa chystajú pre P8000, môžeme spomenúť napríklad známu MIUI alebo ešte slávnejšiu CyanogenMod ROM založenú na čistom Androide.

Elephone P8000

Elephone P7000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Pre viac informácií zavítajte na fórum modelu P8000, kde nájdete bližšie informácie či už pre vývojárov, alebo pre nadšencov. Dúfajme, že táto príjemná novinka vylepší mienku čínskych smartfónov.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]