banner-redmi-4Čínske e-shopy si svoje veľké akciové tromfy nechávajú aj na koniec roka, kedy mnoho používateľov číha na rôzne zľavy. Bežne je teda v tomto čase dostupných množstvo ponúk, ktoré sú skutočne jedinečné a môžeš natrafiť na dokonalé smartfóny za ešte lepšie ceny. 

Xiaomi Mi5

Cena: 213 €

xiaomi-mi5-gold-foto

Kúpiť Xiaomi Mi5 za 213 €
3 GB RAM / 32 GB ROM

O Xiaomi Mi5 nemá zmysel písať dlhé texty a činy tejto vlajkovej lodi hovoria doslova za všetko. Niekoľko stoviek tisíc spokojných zákazníkov po celom svete odporúča tento smartfón. Rozhodne najlákavejšie vyznieva prémiové konštrukčné spracovanie, 5,15-palcový IPS FullHD displej, či výkonný Snapdragon 820, ktorý je v tejto verzii spojený s 3 GB RAM pamäťou a 32 GB interným úložiskom.

xiaomi-mi5-gold-foto-6

Vo skvelom svetle sa ukazuje aj 16 MPx hlavný fotoaparát so 4-osovou stabilizáciou obrazu, respektíve prítomný je aj najnovší Android 7.0 Nougat s populárnou nadstavbou MIUI 8. Žiaľ, mierne to kazí neúplná podpora LTE. Za doteraz najnižších 213 € je to však unikátna ponuka, ktorá sa už nemusí tak skoro opakovať. Ak by sa náhodou smartfón zastavil na niektorej z colníc, musíš rátať s navýšením ceny o 42 €.

LeEco Le Pro 3

Cena: 266 €

leeco-le-pro-3-nahladzdroj fotografie: Dgtle 

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za 266 €

LeEco Le Pro 3 je momentálna vlajková loď tohto progresívneho výrobcu z Číny. Voči konkurencii má výhodu napríklad v krásnom dizajne, procesore Snapdragon 821, 4 GB RAM pamäti alebo plnej podpore LTE sietí s DualSIM funkcionalitou. Je to teda plnohodnotná vlajková loď, no vyjde ťa len na 266 €. Do úvahy však treba brať, že sa môže balík zastaviť na colnici a cena smartfónu stúpne o 53 €.

leeco-le-pro-3-vypredane-1zdroj fotografie: Anzhuo

Xiaomi Redmi 4 Pro

Cena: 142 €

xiaomi-redmi-4-na-slovensku-nahladzdroj fotografie: Dgtle 

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 Pro za 142 €

V ponuke je tiež momentálne veľmi populárna novinka z dielne čínskeho giganta. Reč je, samozrejme, o modeli Redmi 4 Pro, ktorý búra bariéry medzi smartfónmi low-end a mid-end triedy. Nielen prekrásny dizajn v spojení s 5-palcovým FullHD displejom, ale aj výkonný Snapdragon 625 dopĺňaný 3 GB RAM pamäťou vytvárajú niečo jedinečné a doteraz nevídané. Ortieľ je teda jasný, Redmi 4-ka opäť posunula hranice najlacnejších smartfónov o niekoľko levelov vyššie.

xiaomi-redmi-4-black-fridayzdroj fotografie: Dgtle 

Nezabudnime spomenúť aj 13 MPx hlavný a 5 MPx sekundárny fotoaparát. DualSIM funkcionalita je podporovaná trojicou európskych LTE frekvencií, v ktorých ale 800 MHz frekvencia chýba. Akciová cena v koncoročnom výpredaji predstavuje 142 € a samotná zľava končí už o 4 dni! 20 % DPH na colnici navýši cenu o 28 €.

Meizu M3 Note

Cena: 125 €

meizu-m3-note-oficialnezdroj fotografie: Mobile.it168

Kúpiť Meizu M3 Note za 125 €
2 GB RAM / 16 GB ROM

M3 Note je hrdým zástupcom strednej triedy, kde si zakladá predovšetkým na krásnom dizajne a solídnej hardvérovej výbave. 5,5-palcový FullHD displej je teda štandardom, ktorý dopĺňa MediaTek Helio P10, 2 GB RAM pamäť alebo 16 GB interné úložisko. Softvérovú časť obstaráva Android 5.1 Lollipop s nadstavbou FlymeOS.

meizu-m3-note-oficialne3zdroj fotografie: Mobile.it168.com

Dostupná je aj DualSIM funkcionalita, no už tradične bez 800 MHz LTE frekvencie. Za 125 € je to ale odpustiteľný prehrešok. Prípadná zastávka na colnom úrade by znamenala navýšenie pôvodnej ceny o stále prijateľných 25 €.

OnePlus 3

Cena: 375 €

oneplus-3-recenzia-nahlad

Kúpiť OnePlus 3 za 375 € (čínska verzia)

Zabijak vlajkových lodí z letných mesiacov, OnePlus 3, je už síce skrz oficiálny e-shop vypredaný, no čínske obchody stále ponúkajú posledné kusy na sklade. Oproti európskej verzii je tá z Číny takmer na chlp rovnaká, avšak, nemá 800 MHz LTE frekvenciu. Všetky ostatné vlastnosti sú teda rovnaké a suverénne je to jeden z najlepších smartfónov tento rok. Koncová cena 375 € sa môže navýšiť pri zastavení colnicou na 450 €.

 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP