Len pred pár týždňami bol predstavený nový OnePlus 6, no na internete sa už vo veľkom špekuluje ohľadom jeho nástupcu v podobe OnePlus 6T. Zaujímavý koncept ukazuje bezrámikový dizajn smartfónu, ktorý obsahuje duálnu vysúvaciu selfie kameru.

Tento mechanizmus nie je až takou novinkou. Len nedávno s ním prišla spoločnosť Vivo, ktorá touto technológiou vybavila svoju vlajkovú loď Vivo NEX. Po jej vzore by malo byť aj nadchádzajúce OnePlus 6T, ktoré okrem tohto prinesie aj ďalšie najnovšie vychytávky.

Čo všetko očakávať?

Čínsky výrobcovia postupne preberajú pomyselné žezlo v oblasti nastoľovania trendov. Či už je to Xiaomi, Vivo alebo OnePlus, ani jeden z nich sa nebojí výziev v podobe implementácie technologických zmien. Ako ukazuje najnovší koncept pre OnePlus 6T, novinka by mohla prísť s viacerými vychytávkami, čím by šlo o jedno z technologicky najvyspelejších zariadení.

Video odhaľuje veľký, 6,4 palcový AMOLED displej, ktorý nemá takmer žiadne rámčeky a obsahuje v sebe čítačku odtlačkov prstov. Dizajn je podobný tomu v Oppo Find X a keďže ide o sesterské spoločnosti je možné, že sa ho nakoniec dočkáme aj v tomto prípade.

O výkon sa bude starať Snapdragon 845, v kombinácií 6/8 GB RAM. Na zadnej strane by sa mal nachádzať trojitý fotoaparát s vertikálnym uložením. Zaujímavejším je však ten predný, ktorý je vysúvací a disponuje dvojicou šošoviek. Je však možné, že ide len o jeden snímač a ten druhý sa stará o 3D sken tváre.

Zistiť aktuálnu cenu OnePlus 6

To by nebolo až tak efektívne, nakoľko neustále vysúvanie a zasúvanie by pravdepodobne spôsobilo oveľa skoršiu únavu materiálu. Ide však stále len o koncept, ktorý možno nikdy neuvidí svetlo sveta a je len zbožným prianím jeho autora. No ak by sa tak predsa len stalo, išlo by o veľmi atraktívne zariadenia. Páči sa ti tento koncept OnePlus 6T?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom