Spoločnosť zodpovedná za výrobu niektorých produktov pre Apple ohlásila, že nabíjaca podložka AirPower sa konečne dostala do výroby. Potvrdili sa tak špekulácie, že nabíjacu podložku uvidíme v predaji možno už v prvom kvartáli 2019.

Spoločnosť Luxshare, ktorá pre Apple vyrába príslušenstvo v podobe AirPodov či USB-C káblov, ohlásila, že začali produkciu nabíjacej podložky AirPower. Informoval o tom portál ChargerLAB. Špekulácie o budúcnosti tohoto kontroverzného produktu, ktorý neustále sprevádzali problémy s vývojom a uvedením na trh sa teda definitívne skončili a my by sme ho mali oficiálne uvidieť už v prvom štvrťroku tohto roka.

Prvé vyrobené bezdrôtové nabíjacie podložky by mali začať opúšťať výrobnú linku už 21. januára. V správe o chystaných AirPower nabíjačkách sa tiež uvádza, že jedna podložka bude disponovať až tromi nabíjacími cievkami, čo umožní nabíjanie troch zariadení súčasne.

Podľa týchto informácií by spoločnosť Apple mohla svetu oficiálne ukázať podložku na marcovej výročnej konferencii. Okrem toho by sme sa tu mali dočkať aj nového iPadu, iPadu Mini a nových slúchadiel AirPods, ktoré by tiež mohli prísť aj vo variante s podporou bezdrôtového nabíjania.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom