Vo svete technológii sú dva typy generácii. Jednou z nich je tá modernejšia, ktorá nemá problém s aklimatizovaním sa v čoraz technologicky vyspelejšom svete. Používanie smartfónov, tabletov či viacerých vychytávok, ktoré nám uľahčujú každodenné fungovanie je samozrejmosťou. Staršia generácia však takéto vymoženosti nemala k dispozícii.

Dnes je už úplne bežné hranie hier či sledovanie filmov v 4K kvalite. Nadupané grafické karty, smart televízory a herné konzoly, ktoré umožňujú sledovanie seriálov, pripojenie na internet a mnoho ďalších funkcií. V hernom svete sa stretávame s čoraz lepšie vykresľovanou grafikou najnovších herných titulov. Ak však patríš k tej staršej generácii, určite ťa chytí nostalgia a možno aj vypadne slzička z oka, ak si spomenieš na ‚‚kockovanú“ grafiku hier.

Need for Speed 1994 vs. Ned for Speed 2018

Táto grafika tvorila neodmysliteľnú súčasť herných konzol akými boli napríklad Sega Mega Drive, GameBoy, Nintendo či PlayStation 1. Pre predstavu, prvý GameBoy obsahoval 8-bitový procesor s frekvenciou 8 MHz a 32 kB RAM. Nechýbali v tom čase skvelé herné tituly ako napríklad Tetris, Mortal Kombat, Doom, Crash Bandicoot a obľúbený taliansky inštalatér Super Mario.

Vráť sa do starých čias vďaka tejto konzole

Ak už máš dosť najnovších herných titulov a rád by si si opäť zaspomínal na starú dobrú ‚‚kockovanú‘‘ grafiku, tak teraz je ten správny čas. V jednom z najznámejších čínskych e-shopov GearBest je k dispozícii herná konzola, ktorá ti umožní tak trochu vrátiť sa v čase.

Táto herná konzola poteší predovšetkým svojou veľkosťou a rozmermi, takže nie je problém zobrať si ju hocikam so sebou. Navyše pre tých, ktorým nepostačuje troj palcový displej je tu dokonca možnosť pripojiť zariadenie k televízoru pomocou AV kábla. Nabijateľná batéria s kapacitou 700 mAh postačí na nepretržité až 5 hodinové hranie hier.

Kúpiť túto nostalgickú hernú konzolu len za 19 €
168 hier a možnosť pripojenia k TV

O hry nebude taktiež núdza, nakoľko v konzole je zabudovaných až 168 herných klasík, pri ktorých si zaspomínaš na svoje detstvo, prípadne ukážeš deťom čo fičalo za tvojich čias. V neposlednom rade poteší celkový ergonomický vzhľad, jednoduché ovládanie a cena, ktorá predstavuje sumu ba až smiešnu sumu necelých 20 €. K dispozícii je taktiež aj viacero farebných prevedení, z ktorých si určite vyberieš to svoje.

Obsah balenia:
  • Herná konzola
  • Nabíjací kábel
  • AV kábel
  • Užívateľská príručka

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom