banner-oneplus-3Spoločnosť ZUK tento rok nezaháľa a zo všetkých síl bojuje so svojou konkurenciou. Jedným z dvoch silných bojovníkov tejto spoločnosti je ZUK Z2, ktorý je najlacnejším zariadením sveta so špičkovým procesorom Qualcomm Snapdragon 820. Teraz sa však výroba tohto smartfónu topí v problémoch, a to doslova.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Toto zariadenie získalo hneď od svojho predstavenia vysokú dávku popularity, ktorá neutícha ani do dnešných dní. Hlavne v domovskej Číne zažíva spoločnosť ZUK naozaj radostné časy a milióny ľudí z tejto krajiny sa môže pochváliť hrdým vlastníctvom smartfónu ZUK Z2. Ten sa však k najnovším záujemcom bude prepravovať dlhšie, ako tomu bolo doteraz. Dôvod predĺženia dodacej doby je prostý a výrobca ho nemohol nijakým spôsobom odstrániť. Záplavy v blízkosti čínskej továrne, v ktorej sa vyrába práve novinka z dielne ZUK, najskôr len komplikovali jeho výrobu, no neskôr padlo rozhodnutie, že sa jeho výroba zastaví úplne, až kým sa situácia neobráti k lepšiemu.

Lenovo ZUK Z1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zuk-z2-shortage-online

[tip color=“white“]TIP:  [Video] Exkluzívny prvý pohľad na ZUK Z2 [/tip]

V stredu ráno čínskeho času bolo vyše 2000 zamestnancov z tejto továrne evakuovaných a dostali tak neplánované voľno. Informoval o tom senior viceprezident skupiny Lenovo, Chen Xudong, ktorý dodal, že sa môžu objaviť problémy s dodávkami Z2-ky, ktoré by mohli postihnúť čínske e-shopy. Na záver iba poprosil prípadných záujemcov o trpezlivosť a vyzval ich, aby si toto zariadenie zadovážili z kamenných obchodov spoločnosti Lenovo, kde je dostatok jeho zásob. Nám zostáva len veriť, že sa situácia čoskoro zlepší.

lenovo-wuhan-factory-flood

lenovo-wuhan-factory-stock

Zdroj: Gizmochina.com 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom