Záhadné zariadenie od LeEco s označením X502 spozorované v TENAA

banner-le2
Je tomu už nejaký ten mesiac, čo LeEco predstavilo druhú generáciu svojich smartfónov- Le 2, Le 2 Pro a Le Max 2. LeEco však nikdy nespí a už teraz pripravuje predstavenie nového zariadenia s kódovým označením X502. Vďaka certifikačnému úradu TENAA máme znovu exkluzívne špecifikácie a podnet na zaujímavú diskusiu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Mohlo by sa jednať o model Le 2s, nakoľko minuloročný Le 1s niesol kódové označenie X501. Malo by sa teda jednať o vylepšenú verziu ešte stále čerstvého LeEco Le 2. Tieto zariadenia bude mať rovnaké rozmery 151.1 × 74.2 × 7.5 mm. Prvá zmena sa prejavila hlavne na hmotnosti, ktorá sa zvýšila z 153 gramov na 169 gramov. Pri pohľade na prednú stranu by sme zmeny hľadali márne. X502 má rovnaký dizajn, rozloženie aktívnych prvkov, ba aj 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením ako spomínaný LeEco Le 2.

LeEco Le 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-le2s
Výrazné zmeny sa prejavili na zadnej strane, pri ktorej došlo k úplnej premene. Objektív fotoaparátu sa presunul do horného horu. Čítačka odtlačkov prstov sa presunula o úroveň vyššie a zaoblila sa do úplného kruhu. Bočné strany nie sú ničím výnimočné. Celkovo však môžeme pozorovať, že nikde nie je možné vidieť akýkoľvek pozostatok 3.5 mm audio jacku. LeEco proti nemu výrazne bojuje a uprednostňuje prenos zvuku cez moderné USB typu-C. Niekoľko zmien nastalo aj vo vnútri zariadenia. Konfigurácia pamäte ostáva nezmenená, teda 3 GB RAM a 32 GB interného úložiska. Zvolený procesor ponúka až 8 jadier s maximálnou pracovnou frekvenciou 1,9 GHz. Mohlo by sa jednať o Exynos 8870 od Samsungu. Energiu mu bude dodávať rovnaká batéria s kapacitou 3000 mAh. Zmena sa prejaví taktiež na fotoaparáte, kde nastane zníženie rozlíšenia zo 16 MPx na 13 MPx.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]