Záhadná novinka z dielne Zopo v zlatej farbe sa predstavuje na prvej fotografii

Teraz čítate
Záhadná novinka z dielne Zopo v zlatej farbe sa predstavuje na prvej fotografii

banner-mi5
Zopo na tento rok pripravuje smartfón, ktorý bude disponovať širokou škálou farebných prevedení. Z dostupných farieb si teda vyberie naozaj každý a budú priamo prispôsobené pre mužské aj ženské pohlavie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Fotografia, ktorá dnes unikla, ukazuje časť dizajnu tohto záhadného smartfónu. Dominantou bude krásne kovové prevedenie so zaoblenými hranami. Okraje budú taktiež frézované CNC strojom a poskytnú ešte prémiovejší dizajn. Novinka od Zopo vyzerá na prvý pohľad veľmi dobre a z časti tomu vďačí aj zlatej farbe.

New-Zopo-Color
Vzadu nájdeme tradične šošovku fotoaparátu spolu so snímačom odtlačkov prstov. 3.5 mm audio jack a napájací USB port neznámeho typu budú umiestnené navrchu. Špecifikácie a bližšie informácie o cene zatiaľ nemáme, no tieto novinky by nemali na seba dlho čakať.

Zdroj: Gizmochina

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.