Nielen začiatok, ale aj koniec týždňa sa ponesie v štýle zľavových kupónov. Tentokrát je reč o azda najpoužívanejšom príslušenstve smartfónov. Nejedná sa však o obyčajné slúchadlá, ale ďalší vydarený Xiaomi kúsok v podobe AirDots.

Štýlové slúchadlá za skvelú cenu

Pri Xiaomi produktoch býva zvykom, že sú k dispozícii skvelé vlastnosti za málo peňazí. Rovnako to platí aj v prípade bezdrôtových AirDots slúchadiel. Aj keď v porovnaní s AirPods sa čínsky výrobca tentoraz veľmi neinšpiroval v dizajne, pri názve AirDots je hneď jasné, kde čerpal. Xiaomi sa kalifornským jabĺčkom nenechalo inšpirovať ani cenou. Tá je totiž niekoľkokrát nižšia a vďaka nášmu kupónu môžu byť slúchadlá tvoje už za 38 €.

Kúpiť bezdrôtové Xiaomi AirDots slúchadlá len za 38 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Pôvodne sa očakávalo, že slúchadlá budú najskôr k dispozícii len v domovskej Číne. To však už neplatí a prvé predobjednávky sú k dispozícii aj v našich končinách. Oficiálny predaj bude spustený už zajtra a preto by si sa s objednávkou mal poponáhľať. Ako bezplatný spôsob dopravy odporúčame zvoliť možnosť Registered Airmail.

Konštrukcia slúchadiel vďaka odlišnému tvaru tentoraz nevystupuje tak z uší ako v prípade produktu Apple. Dizajn má napomáhať ku komfortnému noseniu a zároveň má pri počúvaní eliminovať šum z okolia. Pre používateľov by mala byť veľmi prívetivá aj hmotnosť. Každé slúchadlo váži len 4,2 gramu.

Súčasťou balenia je špeciálne púzdro, ktoré využiješ nie len pri prenášaní, ale aj nabíjaní slúchadiel. Plne nabitá krabička vystačí na dvojnásobné dobitie samotných slúchadiel. Zdĺhavým spárovaním so zariadením sa už nemusíš zapodievať. AirDots sa k zariadeniu pripoja automaticky po vybratí z krabičky. Po vložení sa zasa automaticky odpoja a vypnú.

V oblasti výbavy nechýba hneď viacero pokročilých funkcií. Obe slúchadlá dostávajú dotykovú kontrolu prehrávania. Možné je zdvihnutie alebo zloženie hovoru, pozastavenie prehrávanej hudby či jej opätovné spustenie. AirDots zároveň ponúknu technológiu Bluetooth 5.0 pre lepšie a stabilnejšie pripojenie na dlhšiu vzdialenosť, čo bolo často problémom štandardu Bluetooth 4.2. Výdrž batérie vystačí na nepretržité počúvanie po dobu 4 hodín.

Výsledná cena po aplikácii kupónu: 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom