YUNMAI Mini 1501 je čínska smart váha, za ktorou tak trochu stojí aj spoločnosť Xiaomi. Smart váha okrem bežného váženia tvojej hmotnosti ponúka množstvo iných funkcií, ktoré vieš sledovať a spracovávať v rôznych aplikáciách.

To, že táto váha nebude len tak nejaký čínsky „šmejd“, ti môže napovedať aj fakt, že jej vývoj podporila crowdfundingom aj spoločnosť Xiaomi. No a v dnešnej modernej dobe plnej technológií je smart váha obrovským pomocníkom pri sledovaní nielen svojej váhy.

Až 10 monitorovaných prvkov

Okrem najzákladnejšej funkcie sledovania váhy ti YUNMAI Mini 1501 v kombinácii s mobilnou aplikáciou umožňuje sledovať napríklad BMI, percento telesného tuku a svalovej hmoty, rýchlosť bazálneho metabolizmu, hladinu viscerálneho tuku alebo aj fyzický vek používateľa. Tvoja váha sa okamžite zobrazí na veľkom LCD displeji a podrobnejšie informácie nájdeš v už spomínanej aplikácii.

Kúpiť smart váhu YUNMAI Mini 1501 za 26 €
Doručenie bez ďalších poplatkov cez EU Express

Váha však dokáže pracovať aj s inými fitness aplikáciami, ako napríklad Google Fit, Fitbit či Health. Štvorica inteligentných senzorov dokáže rozoznať až 16 používateľov, takže sa nemusíš obávať toho, že tvoje dáta budú zničené odvážením sa niekoho iného. Váha je teraz dostupná v bleskovom výpredaji za skvelých 26 € v obchode GearBest, čo môže byť jedinečná príležitosť rozšíriť si doma tvoju zbierku inteligentnej techniky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú