banner-mi-pad-2
Ak využívate svoje zariadenie aktívne na prácu, časom sa práca mení na nekonečný boj o každý bajt voľného priestoru. Pri tabletoch a netbookoch s malými diskami to platí dvojnásobne. V prípade, že vám nestačí 16, 32, či dokonca 64 GB interného úložiska, Yepo 737P je pre vás to správne riešenie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť Shenzhen Yepo Time Electronics Co.Ltd. (skrátene aj Yepo) má za sebou už 18 ročnú históriu. Spoločnosť začala výrobou DVD prehrávačov. Neskôr sa na raste zásadne podpísala popularizácia MP3 a MP4 prehrávačov v roku 2004, na ktorých výrobu sa spoločnosť rýchlo prispôsobila. Dnes už je to trochu inak a spoločnosť Yepo vyrába iba jeden netbook. Menej je niekedy viac a či to platí aj u tohto modelu, sa jednoznačne povedať nedá. Jedno je však isté, všetci pracovníci sa môžu sústrediť len na vývoj.

yepo-737s-1

Po dizajnovej stránke sa výrobca inšpiroval u spoločnosti Apple. Ide o ultra-tenkú (10,64 mm / 6,66 mm v najtenšom mieste) celokovovú konštrukciu. Vrchné veko displeja obsahuje podsvietené logo výrobcu. Z vnútornej strany nájdeme 0,3 MPx fotoaparát a 13,3″ FullHD displej. Klávesy vychádzajú priamo z hlavného kusu. Uhlopriečka kláves dosahuje 1,5 mm a vzdialenosť medzi nimi je 1,8 mm. Toto konštrukčné spracovanie predstavuje dostatok priestoru pre pohodlnú prácu.

yepo-737s-2

Porty sú rovnomerne rozmiestnené po oboch stranách. Ľavá obsahuje DC konektor pre nabíjanie, USB port a 3,5 mm audio jack. Pravú stranu dopĺňa ešte miniHDMI konektor, ďalší USB port a čítačka SD kariet. Výkon tabletu pre beh operačného systému Windows 10 dodáva procesor Intel Atom Z8300 so 4 jadrami s taktom až 1,83 GHz vyrobený 22 nm procesom. Procesoru asistujú 4 GB pamäte RAM a integrovaná grafika Intel HD Graphics. Najlepšie na všetkom je úložisko s kapacitou až 128 GB, čím sa radí medzi zariadenia s najväčšou kapacitou interného úložiska v tejto kategórii.

yepo-737s-3

Zásobovanie dostatkom energie zabezpečuje 8 000 mAh batéria, ktorá sa nabíja prúdom 3 A pri napätí 5 V, vďaka čomu vám postačí aj obyčajná powerbanka pre dobitie. Ak vás toto zariadenie zaujalo, môžete si ho teraz kúpiť v predpredaji za 188 €.

Kúpiť Yepo 737S za 188 €

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
85%
Chcem to
8%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]