banner-mi-pad-2
Ak využívate svoje zariadenie aktívne na prácu, časom sa práca mení na nekonečný boj o každý bajt voľného priestoru. Pri tabletoch a netbookoch s malými diskami to platí dvojnásobne. V prípade, že vám nestačí 16, 32, či dokonca 64 GB interného úložiska, Yepo 737P je pre vás to správne riešenie.

Spoločnosť Shenzhen Yepo Time Electronics Co.Ltd. (skrátene aj Yepo) má za sebou už 18 ročnú históriu. Spoločnosť začala výrobou DVD prehrávačov. Neskôr sa na raste zásadne podpísala popularizácia MP3 a MP4 prehrávačov v roku 2004, na ktorých výrobu sa spoločnosť rýchlo prispôsobila. Dnes už je to trochu inak a spoločnosť Yepo vyrába iba jeden netbook. Menej je niekedy viac a či to platí aj u tohto modelu, sa jednoznačne povedať nedá. Jedno je však isté, všetci pracovníci sa môžu sústrediť len na vývoj.

yepo-737s-1

Po dizajnovej stránke sa výrobca inšpiroval u spoločnosti Apple. Ide o ultra-tenkú (10,64 mm / 6,66 mm v najtenšom mieste) celokovovú konštrukciu. Vrchné veko displeja obsahuje podsvietené logo výrobcu. Z vnútornej strany nájdeme 0,3 MPx fotoaparát a 13,3″ FullHD displej. Klávesy vychádzajú priamo z hlavného kusu. Uhlopriečka kláves dosahuje 1,5 mm a vzdialenosť medzi nimi je 1,8 mm. Toto konštrukčné spracovanie predstavuje dostatok priestoru pre pohodlnú prácu.

yepo-737s-2

Porty sú rovnomerne rozmiestnené po oboch stranách. Ľavá obsahuje DC konektor pre nabíjanie, USB port a 3,5 mm audio jack. Pravú stranu dopĺňa ešte miniHDMI konektor, ďalší USB port a čítačka SD kariet. Výkon tabletu pre beh operačného systému Windows 10 dodáva procesor Intel Atom Z8300 so 4 jadrami s taktom až 1,83 GHz vyrobený 22 nm procesom. Procesoru asistujú 4 GB pamäte RAM a integrovaná grafika Intel HD Graphics. Najlepšie na všetkom je úložisko s kapacitou až 128 GB, čím sa radí medzi zariadenia s najväčšou kapacitou interného úložiska v tejto kategórii.

yepo-737s-3

Zásobovanie dostatkom energie zabezpečuje 8 000 mAh batéria, ktorá sa nabíja prúdom 3 A pri napätí 5 V, vďaka čomu vám postačí aj obyčajná powerbanka pre dobitie. Ak vás toto zariadenie zaujalo, môžete si ho teraz kúpiť v predpredaji za 188 €.

Kúpiť Yepo 737S za 188 €

Novinky