Spoločnosť Xiaomi poznáme ako flexibilného výrobcu, ktorý vie zákazníkovi ponúknuť takmer všetko, o čo si zažiada. Od nového smartfónu, cez slúchadlá, varič ryže, až po tak obyčajnú vec, akou je pero. K tejto pestrej ponuke patria aj produkty, ktoré rozžiaria tvoju izbu či byt.

Má WiFi aj milióny farieb

Každý správny fanúšik čínskych zariadení musí poznať spoločnosť Xiaomi, od ktorej si môžeš kúpiť aj šikovný Yeelight Smart LED pásik. Aj takáto na prvý pohľad obyčajná vec však môže poslúžiť ako skvelý prostriedok ku skrášleniu rôznych priestorov, ktorým môžeš dodať nový „nádych“ s jasnými farbami tohto LED pásika. Ten je konštruovaný tak, aby vydržal aj časté ohýbanie a mohol byť umiestnený naozaj kdekoľvek. Stačí ho len jednoducho prilepiť a zapojiť do elektrickej siete. Navyše je tento pásik možné bezdrôtovo ovládať prostredníctvom smartfónu s aplikáciou Mi Home.

S Yeelight Smart LED pásikom si budeš môcť zvoliť rôzne farby, ktorými má svietiť, a to len s pomocou jedného tlačidla. Vďaka vysokej priepustnosti svetla budú diódy žiariť naozaj skvelo a teplotu farieb taktiež zmeníš jednoducho pomocou aplikácie. Aby toho nebolo málo, Xiaomi pridalo možnosť prispôsobenia tohto pásika hudbe, na ktorú začne reagovať. Okrem toho ponúka skutočne široké možnosti využitia a do detailov si ho môžeš nastaviť podľa svojich požiadaviek. K dispozícia je aj podpora slávnej aplikácie IFTTT.

V Európe lacnejší ešte nebol

Kúpiť Xiaomi Yeelight Smart LED pásik z EU skladu za 18 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Aj napriek svojim mnohým funkciám však Yeelight Smart LED pásik nespotrebuje veľa energie a je odolný voči vode a prachu, čo zabezpečuje certifikácia IP65. Tento skvelý doplnok so širokými možnosťami využitia môžeš teraz kúpiť cez náš FonTech Shop, kde nájdeš špeciálny kupón, ktorý cenu priamo v európskom sklade zrazí na doteraz najnižších 18 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP