Stropné svetlo Yeelight Jiaoyue 650, ktoré predáva známy čínsky technologický gigant, Xiaomi, je vôbec najvymakanejšie v jeho portfóliu. Keďže má toto svetlo na svedomí práve spomínaný čínsky gigant, môžeš rátať s prémiovou kvalitou a kopou vychytávok.

Yeelight Jiaoyue 650 je teda okrúhle stropné smart svetlo, ktoré sa hodí do akejkoľvek miestnosti v tvojom byte či dome. Ideálna veľkosť miestnosti je od 15 do 20 m2. Ako už názov napovedá, priemer tejto lampy je poriadnych 650 mm. Konštrukcia svetla je vyrobená z kvalitného plastu. Tým pádom je toto svetlo ľahké a inštalácia nezaberie jednému človeku viac ako 5 minút.

Smart prvky nemôžu chýbať

Celé svetlo lemuje farebný LED pásik schopný svietiť až 16 miliónmi farieb, ktorý vytvára ambientné podsvietenie na strope. Ak sa pýtaš, ako si farbu tohoto podsvietenia budeš nastavovať, tak Xiaomi ti ponúka hneď dve možnosti. Môžeš využiť buď pribalený diaľkový ovládač, ktorým vieš rovnako meniť aj intenzitu hlavného svetla, alebo môžeš využiť aplikáciu v tvojom smartfóne. Samozrejmosťou je aj možnosť používať klasický vypínač na stene.

Yeelight však ponúka omnoho viac smart funkcií, ako len ovládanie pomocou smartfónu. Svetlo totižto môžeš prepojiť s náramkom Mi Band, či s reproduktorom Xiaomi Mi AI Speaker, pomocou ktorého je možné ovládať svetlo hlasom. Z pohodlia sedačky si tak vieš pred spaním nastaviť intenzitu svetla či teplotu farieb. Tú je možné nastavovať v rozmedzí 2700K – 6000K.

Kúpiť smart stropné svetlo Yeelight JIAOYUE 650 za 115 € bez DPH
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Vďaka špeciálnemu kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, si môžeš najluxusnejšie smart stropné svetlo od Xiaomi zakúpiť za skvelých 115 €. Doprava EU Express ťa v tomto prípade vyjde na 23 €, keďže ide o naozaj rozmerný balík. Ty sa ale nemusíš obávať žiadnych ďalších poplatkov, nakoľko tie za teba odbaví predajca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom