banner-oukitel-k10000
Smartfóny dnešnej modernej doby každoročne prinášajú vyšší výkon, väčšie pamäte či lepšie fotoaparáty. Zrejme najkritickejšou oblasťou, ktorá za posledné roky neprešla nejakým markantným vývojom, je práve výdrž smartfónov. 

Aj keď sa výrobcovia smartfónov snažia kapacity batérií zvyšovať, na niekoľkodňovú výdrž to stále nestačí. S výdržou batérie na jedno nabitie sa ale teraz snaží ohúriť neznámy čínsky výrobca YAAO, ktorý prišiel s modelom 6000 Plus. Ten po Oukitel K10000 prináša doteraz batériu s najväčšou kapacitou, aká bola kedy do smartfónu integrovaná. Masívny 10 900 mAh je vložených do tela s hrúbkou 18.1 mm a neznámou hmotnosťou, no smartfón budete vo vrecku určite cítiť. Konštrukciu tvorí kov v spojení s plastovými prvkami, pričom dizajn sa snaží upútať luxusnejším prevedením.

yaao-6000-plus-6

Po hardvérovej stránke ide o low-endový smartfóny. YAAO 6000 Plus na prednej strane ponúka 5.5″ HD displej, pod ktorým nájdeme aj trojicu kapacitných tlačidiel. O výkon sa stará štvorjadrový MediaTek MT6735 procesor spolu s 1 GB RAM pamäťou, ktorú už v súčasnosti vo veľa smartfónoch nenájdeme. 16 GB vnútorné úložisko je rozšíriteľné pomocou microSD kariet do 64 GB. Na zadnej strane si miesto našiel 13 MPx fotoaparát spolu s duálnym LED bleskom, ktorý dopĺňa 5 MPx selfie kamera na strane prednej.

yaao-6000-plus-5

YAAO 6000 Plus prichádza aj s DualSIM funkcionalitou a 4G LTE konektivitou. Kombinácia obrovskej 10 900 mAh batérie by mohla v spojení s týmto úspornejším hardvérom priniesť niekoľkodňovú výdrž na jedno nabitie. V domácej Číne je smartfón dostupný už teraz prostredníctvom tamojšieho populárneho internetového obchodu JD.com, kde je ponúkaný za 1499 čínskych juanov, teda približne 205 €.

yaao-6000-plus-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP