banner-redmi-4
Počas tohto roka sme si už tak nejako zvykli na neustále odhaľovanie nových produktov, ktoré na sebe nesú ikonické logo Mi. Okrem rozsiahleho množstva smartfónov sme sa dočkali aj ohromného počtu iných, avšak stále technologicky zameraných zariadení. Do druhej zmienenej skupiny sa po novom zaradí aj druhá generácia šikovného prístroja, ktorý dokáže ľahko zosilniť váš Wi-Fi signál.

Toto zaujímavé zariadenie má na svojom konci klasický USB konektor, ktorý zabezpečuje jeho samotný chod. Pod plastovou konštrukciou sa ukrýva vstavaná PCB anténa, ktorá ponúka dvojnásobne silnejší signál aký ponúkla prvá generácia. Navýšenia sa dočkala aj maximálna prenosová rýchlosť, ktorá vďaka tomuto gadgetu vystúpi až na 300 MB/s. Aby toho nebolo málo, zosilňovač rovnako zabezpečuje stabilnejšie pripojenie na internet, pričom naň súčasne môže byť pripojených až 16 rôznych zariadení.

Xiaomi Redmi 4 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-zosilnovac-signalu-2-1

Nedávno predstavená novinka dokáže komunikovať takmer s každým jedným routerom, ktorý na sebe nesie klasický USB port. Už minulá generácia tohto zosilňovača bola poriadne úspešná vďaka svojim vítaným vlastnostiam a taktiež vskutku nízkej predajnej cene. Novinka nie je výnimkou, pričom jej oficiálna čínska cena doslova vyráža dych. Obyvatelia najľudnatejšej krajiny sveta si tohto pomocníka môžu zakúpiť už za 49 juanov, čo je po prepočte zhruba 6,70 €. Predaj tohto gadgetu začína už o dva dni a s veľkou istotou si ho budeme môcť objednať aj my Slováci vďaka našim overeným partnerským e-shopom. Cena však bude opäť o pár eur vyššia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP